Wikibooks:Nowy podręcznik miesiąca/głosowanie kwiecień 2006
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
[edytuj] Zasady głosowania
Oto zasady głosowania na Nowy podręcznik miesiąca:
- Można głosować na tyle nominacji, na ile się chce, ale tylko zarejestrowani użytkownicy z przynajmniej 10 edycjami mogą oddawać głosy i można głosować tylko raz na każdą książkę (Liczba edycji jest sprawdzana w momencie zakończenia głosowania. Głosy anulowane i wycofane powinny być na liście przekreślane a nie kasowane)
- Wpisujemy swoje głosy przez dodanie numeru i czterech tyld: #~~~~, pod ostatnim głosem na nominację danej książki. Głosy bez podpisu będą usuwane.
- Jeśli chciałbyś napisać komentarz na temat książki - pozytywny lub negatywny - dopisz pod głosami "Komentarze:" i wpisz swoje zdanie. Nie piszemy swoich opinii przy głosie.
- Głosowanie zaczyna się o północy 20 dnia danego miesiąca (czasu polskiego) i kończy o północy pierwszego dnia następnego miesiąca. Termin rozpoczęcia głosowania jest przesunięty, aby umożliwić spokojne zgłoszenie nominacji.
- Jeśli uważasz, że żadna książka nie zasługuje na tytuł Nowego podręcznika miesiąca, załóż wśród nominacji sekcję "Brak wyróżnienia" i oddaj swój głos
- Podręcznik z większą ilością głosów zostanie wybrany jako Nowy podręcznik miesiąca. W wypadku remisu tytuł przypada książce, która została stworzona jako pierwsza. Na głównej stronie książki zostaje umieszczony szablon {{NPM}}
[edytuj] Nominacje
Historia Unii Europejskiej --83.238.69.148 13:27, 6 kwi 2006 (UTC)
- Nie nadaje się:
- to tylko jeden rozdział z podręcznika Unia Europejska
- nie ma w ogóle treści (dotychczasowe edycje to NPA)
- cały podręcznik jest na liście SdU. Warszk ☺ 16:37, 6 kwi 2006 (UTC)