Dyskusja wikipedysty:Ariadna Zalas

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Akira Napisz do mnie 20:36, 11 lis 2006 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Chemia nieorganiczna[edytuj]

Bardzo podoba mi się to, co robisz w tym podręczniku - mam nadzieję, że będziesz go dalej rozwijała. Mam jednak parę uwag. Po pierwsze, mogłabyś używać przycisku Podgląd? Widzę, że często zapisujesz stronę, potem coś poprawiasz, znowu zapisujesz, znowu poprawiasz itp. Robi to trochę zamieszania na Ostatnich zmianach.

Trochę poprawiłem jeden twój artykuł: [1]. Od technicznej strony ustawiłem w odpowiednim miejscu indeksy dolne, dodałem też nagłówki (myślę, że warto je stosować zamiast prostego pogrubienia). W ramach eksperymentu dodałem też link w reakcji chemicznej - nie jestem do końca pewien, czy to dobry pomysł.

Oprócz tego, mogłabyś zobaczyć na Dyskusja:Chemia nieorganiczna (zwłaszcza dwa ostatnie punkty)?

Pozdrawiam, --Derbeth talk 00:51, 12 lis 2006 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Chemia[edytuj]

Witam! Chociaż na Wikibooks jestem od niedawna, to deklaruję chęć pomocy w pracy nad podręcznikami z chemii organicznej i nieorganicznej. Liczę na owocną współpracę. A-nobel-S dyskusja 17:16, 9 kwi 2008 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]