Dyskusja wikipedysty:Noadrien

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRC-a: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! --Derbeth talk 21:56, 18 cze 2007 (CEST)

Nauka gry na gitarze[edytuj]

Fajnie, że zajęłeś (-aś) się tym podręcznikiem. Jeśli mógłbym coś zasugerować - zerknij na angielski i niemiecki podręcznik - są dość rozbudowane, mają gotowy układ lekcji, i co najważniejsze - różne schematy. Zwłaszcza polecam przejrzenie niemieckiego podręcznika, nawet jeśli nie znasz języka - jest tam mnóstwo grafik. W kwestii przeniesienia tamtejszych grafik tutaj oferuję swoją pomoc, bo choć nie jest to trudne, trzeba wiedzieć, jak się do tego zabrać. Pozdrawiam, --Derbeth talk 21:56, 18 cze 2007 (CEST)

Jeszcze dorzucę propozycję zrobienia menu i napisania w nim rzeczy ktore chcesz żeby podręcznik zawierał, może wtedy inni wikipedyści zaczną go współtworzyć Akira ? 13:30, 25 cze 2007 (CEST)

Mój pomysł na podręcznik[edytuj]

Dzięki za wszystkie uwagi! Przyznam że jestem pod wrażeniem niemieckiego podręcznika do gitary. Mimo że nieznam języka myślę że skorzystam na podpowiedzi by tam zajrzeć :). Mam swój pomysł na ten podręcznik, chciałbym aby można było z niego wyciągnąc dużo wskazówek i wiedzy praktycznej, czego często brakuje w innych opracowaniach. Jednocześnie zachęcam do pomocy w edycji. Czasu nie posiadam zbyt wiele, więc z pisaniem tutaj jest różnie i cały układ podręcznika moze jeszcze nie być zbyt jasny i składny. Postaram się jednak popracować nad strukturą, myślę jednak że jakiś szkielet jest już widoczny :). Pozdr. Noadrien