C++: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 42 bajty ,  16 lat temu
m
poprawa linków
Nie podano opisu zmian
m (poprawa linków)
Witamy w kursie C++ na Wikibooks. Podręcznik ten przybliży ci podstawy C++ - języka programowania, który obecnie ma prawdopodobnie największy wpływ na tworzenie programów komputerowych. Nauczymy cię też programowania obiektowego i ogólnego, wykorzystującego szablony; pokażemy też, jak wykorzystywać standardową bibliotekę STL.
 
Nie jest to kurs napisany "od zera" - stanowi przedłużenie podręcznika [[Programowanie:C]]. Konieczne będzie wyjaśnienie paru spraw, dlatego też przeczytaj najpierw rozdział ''Wstęp''.
 
Jak widzisz, podręcznik ten nie jest ukończony a prace nad nim trwają. Z chęcią powitamy każdą pomoc - nie musisz pytać się nikogo o pozwolenie na rozwijanie tego kursu, przeczytaj jednak rozdział [[C++:Dla autorów|Dla autorów]]. Jeśli zamierzasz jedynie korzystać z zawartych tu informacji - nie bój się poprawiać literówek. Miłej lektury!
{{TODO|Do zintegrowania z resztą lub usunięcia zostały stare rozdziały: [[Programowanie:C++:Klasy|Klasy]] i [[C++:Start|Start]].}}
 
Ważna sprawa: jeśli nie możesz znaleźć czegoś w tym podręczniku, nie dodawaj tego do ToDo, nie dopisuj do spisu treści lecz sprawdź tutaj: [[Programowanie:C]]. Jeśli zaś tego i tu nie ma, możesz bez narażania się na gniew innych dopisać to.
 
__NOTOC__
==Zobacz też==
{{wikipedia|C++}}
* [[Programowanie:C]]
 
[[Kategoria:Programowanie]]
5262

edycje

Menu nawigacyjne