Wikibooks:Szablony/Do usunięcia

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kod i zastosowanie Efekt

{{ek|powód}}

{{SdU}}
{{Kpp|data usunięcia}}
{{TestNPA}}
Copyright.svg
Wikibooks nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją CC-BY-SA. Dlatego podejrzewamy, iż Twój moduł narusza prawa autorskie. Jeśli posiadasz prawa autorskie do niego, napisz o tym na jego stronie dyskusji. W przeciwnym razie spróbuj uzyskać zezwolenie autora lub przebuduj artykuł tak, aby nie naruszał praw autorskich. W przeciwnym razie administratorzy projektu będą zmuszeni go usunąć.
{{NPA}}

Podejrzenie o Naruszenie Praw Autorskich

Copyright.svg

Zawartość tego modułu może naruszać prawo autorskie. Tekst źródłowy prawdopodobnie pochodzi ze strony:

http://www.strona.pl/
  1. Proszę, nie edytuj tej strony.
  2. Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie dyskusji i powiadom innych użytkowników w Barze.
  3. Nie usuwaj tego szablonu. Zostanie on usunięty, jeżeli prawa autorskie tego modułu zostaną wyjaśnione.
  4. Jeżeli chcesz w międzyczasie pracować nad tym modułem, np. przebudować go, stwórz nowy moduł na tymczasowej podstronie oraz opisz ten fakt na stronie dyskusji.
  5. Jeśli status praw autorskich tego modułu nie zostanie wyjaśniony, strona ta zostanie usunięta. Jeśli będzie istniał nowy moduł na tymczasowej podstronie, zostanie on skopiowany na miejsce starego.
Wklejanie materiałów chronionych prawami autorskimi - bez zezwolenia właściciela tych praw - jest naruszeniem obowiązującego prawa, jest też sprzeczne z ustaleniami Wikibooks. Osobom, które regularnie wklejają takie materiały, może zostać odebrane prawo edycji Wikibooks.