Przejdź do zawartości

Dyskusja:Organiczna technika studiowania/Okładka

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Tytuł książki może być trochę mylący, ale uznałem, że będzie lepszy od "Podręcznik szybkiej nauki", co widnieje w spisie propozycji do napisania. Po za tym najważniejszą rzeczą, jaką chciałbym tu ująć jest sama metoda Buzana, oparta na Mapach Myśli i mnemotechnikach, ale także na szybkim czytaniu. --Pedros.lol 15:04, 6 mar 2006 (UTC)

Poratujcie! Jeżeli chodzi o zawartość, to na dzień dzisiejszy Organiczna technika studiowania jest kompletna na około 50%, proszę więc zorientowanych w temacie o odpowiednią edycję w księgozbiorze! --Pedros.lol 15:37, 21 mar 2006 (UTC)

Struktura

[edytuj]

Książka ogólnie jest rewelacyjna; wydrukowałem ją z przygotowanej do druku wersji i to, co jest w niej zapisane, zaczynam wcielać w życie :-) Mam tylko jedną uwagę dot. struktury książki. Dobrze by było, by wprowadzono w niej specjalne sekcje, np. CZYTANIE i w niej rozdziały o czytaniu. A to dlatego, że obecny układ jest trochę nieczytelny.

Błąd merytoryczny

[edytuj]

W rozdziale "Otoczenie sprzyjające nauce" jest zdanie: "[...] gdy podczas słuchania spokojnych utworów Mozarta lub innych barokowych kompozytorów [...]". Mozart nie był kompozytorem barokowym.

ten fragment nie działa - pobieranie PDF, ePUB lub ODF

[edytuj]

Na pierwszej stronie jest ramka z napisem:

"Podręcznik jest dostępny w formie kolekcji, którą można pobrać jako PDF, ePUB lub ODF."

U mnie żadne z tych pobierań nie działa. Otrzymuję komunikat:

Książki nie odnaleziono

pzdr C12 (dyskusja) 14:00, 9 wrz 2013 (CEST)Odpowiedz