Przejdź do zawartości

Kategoria:Jednostki użytkowników medyczne wymagające dodania wiarygodnych źródeł

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Pojedyncze jednostki użytkowników, w przestrzeni nazw Wikipedysta, umieszczamy tu, wstawiając do ich wikikodu szablon {{Dopracować}}. Zgłoszone tutaj wymagają modyfikacji na podstawie najświeższych informacji medycznych. Wymagają dodania wiarygodnych źródeł medycznych dla zapewnienia weryfikowalności. Możliwe, że zbyt mocno polegają na źródłach pierwotnych. W wstawionych tutaj jednostkach użytkownika, czyli artykułach (podręcznikach), informacje, mające charakter medyczny, mogą być częściowo lub w całości niepoparte dowodami naukowymi. Jako pozbawione odpowiednich źródeł mogą zostać zakwestionowane i usunięte. Tą kategorię należy używać tylko w przypadku braków odpowiedniego uźródłowienia w hasach medycznych. W przypadku, kiedy cała strona użytkownika jest niezgodna z aktualną wiedzą medyczną, na jego górze powinien znajdować się szablon informacyjny {{nmed}}. W tej przestrzeni nazw zaznaczamy tylko jednostki, będące artykułami (same strony) i podręcznikami (tylko ich strony główne), za pomocą tego szablonu, tak będziemy mówili, oznaczając tak strony użytkowników.

A oto ilustracja wywołania tego szablonu[edytuj]

A oto przykład ilustrujący zasadę umieszczania w tej kategorii, jednostki użytkownika, czyli w tym przypadku artykułu lub podręcznik:

  • {{Dopracować|źródła medyczne=2024-06}}
    • źródła medyczne, działa też: medref, medwer, chodzi tutaj, że ona wymaga modyfikacji na podstawie najświeższych informacji.
    • Szablon umieszcza, jednostkę użytkownika (artykuł lub podręcznik), w kategorii tutaj, ukrytej dla zwykłego użytkownika.
  • A po wywołaniu tego szablonu uzyskano wynik:

Obecnie w tej kategorii nie ma stron ani plików.