Przejdź do zawartości

OpenOffice.org/Pomoc

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Większość mediów, w których można znaleźć rozwiązania pojawiających się problemów są darmowe. Istnieje wiele stron, które zawierają opisy rozwiązań. Aby je znaleźć najprościej jest skorzystać z wyszukiwarki.

Lista dyskusyjna[edytuj]

Wolontariusze polskiego projektu OpenOffice.org uruchomili listę dyskusyjną pomoc@pl.openoffice.org dla wszystkich użytkowników OpenOffice.org w szczególności dla tych, którzy szukają pomocy. Aby z niej korzystać nie trzeba jej subskrybować, ale odpowiedzi trzeba w takiej sytuacji szukać w archiwum. Zapisać się na listę można wysyłając pustą wiadomość z dowolnym tematem na adres pomoc-subscribe@pl.openoffice.org.

Grupy dyskusyjne[edytuj]

Od dawna istnieją grupy dyskusyjne, które posiadają ogromne archiwa gotowych rozwiązań. Aby je przejrzeć można na przykład skorzystać z serwisu http://groups.google.com. Wśród wielu takich grup pakietowi OpenOffice.org poświęcone są alt.pl.openoffice oraz alt.pl.comp.os.linux.openoffice.

Fora dyskusyjne[edytuj]

Pomoc techniczna[edytuj]

Użytkownicy płatnych edycji pudełkowych mogą skorzystać z dostarczanych razem z tymi pakietami odpłatnej pomocy technicznej.