Siewki roślin flory Polski/Autorzy

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Siewki do fotografowania można samemu wyhodować z zebranych nasion, niekoniecznie w sposób pokazany na zdjęciu... ;)

Autorzy wyboru gatunków i opisów siewek (opisy oparte na źródłach podanych w przypisach):

Listę wszystkich autorów i historię edycji można sprawdzić w zakładce "Wyświetl historię", znajdującej się na każdej podstronie atlasu.

Autorzy zdjęć i ilustracji:
Wszystkie zdjęcia i ilustracje w atlasie pochodzą z Wikimedia Commons. Autorami większości zdjęć są Salicyna i Kenraiz. Autora i więcej informacji na temat każdego zdjęcia można sprawdzić klikając na zdjęcie.

Jak zostać współautorem?
Bardzo łatwo – po prostu klikając w zakładę "Edytuj" na wybranej stronie i wprowadzając swoje zmiany lub uzupełnienia. Każdą wprowadzoną zmianę można tu łatwo poprawić lub wycofać, przed zapisaniem warto też kliknąć przycisk "Pokaż podgląd", by upewnić się, jak będzie wyglądać strona po edycji. Należy jednak pamiętać, by wprowadzone zmiany miały podane wiarygodne źródła oraz nie naruszały praw autorskich.

Jeśli chcesz umieścić swoje zdjęcie siewki, przed dodaniem go do atlasu musisz przesłać je na Wikimedia Commons. Instrukcje jak to zrobić są na tej stronie. Zdjęcia siewek umieszczamy w przeznaczonej dla nich kategorii. Pamiętaj, by w atlasie umieszczać jedynie zdjęcia roślin, co do których identyfikacji nie masz wątpliwości!

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości można pisać na stronie dyskusji atlasu.