Szablon:Dodaj opis

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

[[:{{{1}}}]] może zostać usunięty[edytuj]

Witaj, Dodaj opis! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik [[:{{{1}}}]]. Zauważyłem jednak, że ten plik nie ma opisu przedstawiający opis przesłanej grafiki, a więc wraz z nią status prawny jego jest nieznany, bo nie ma informacji do czego służy ta grafika. Opis grafiki (nie biorąc w to informacje o licencji i autorze pliku) służy do odnalezienia wśród zbioru plików tego jedynego, który ma być użyty do pisania artykułu, zauważ jednak, że brak tego opisu praktycznie uniemożliwia odnalezienie ściśle określonej grafiki.

Jeśli plik nie zawiera opisu lub opis jest niepełny, to je musisz dodać lub uzupełnić. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje oraz listę szablonów używanych przy oznaczaniu plików. Zwróć także uwagę, że pliki przesyłamy do Wikimedia Commons (załóż konto/wyślij plik).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych opisów zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Dziękuję.

 Dokumentacja szablonu [zobacz] [edytuj] [historia] [odśwież]

Użycie[edytuj]

Szablon do wstawiania komunikatów na strony dyskusji wikipedystów. Poniżej znajduje się przykład jak należy wstawiać komunikat:

{{subst:Dodaj opis|YYY}}
Dodatkowy komentarz. ~~~~
  • YYY - to nazwa pliku, którego dotyczy komunikat

Błędy[edytuj]

Błędy należy zgłaszać na stronie Wikibooks:Kwestie techniczne.

Zobacz też[edytuj]