Wikibooks:Poczekalnia/Problemy

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Strony w Poczekalni[edytuj]

  • Question book magnify2.svg Naprawa - jednostki z drobnymi problemami wymagające pilnej naprawy: Tu odbywają się dyskusje na temat naprawy wszystkich zgłoszonych jednostek, które da się naprawić w wyniku przeprowadzonej dyskusji, zgłoszona jednostka na wniosek wikipedystów nawet będących botami po przeprowadzonej dyskusji jest naprawiana w ściśle określony sposób lub są niepodejmowane żadne działania.
  • Wikipedia scale of justice.png Prowokacje - jednostki z aktami prowokacyjnymi: Tu odbywają się dyskusje na temat jednostek powstałych jako prowokacja z fałszywymi lub częściowo fałszywymi informacjami, przeprowadzana jest dyskusja, czy należy tą jednostkę usunąć lub nie.
  • Book notice.svg Artykuły - jednostki posiadające problemy z treścią lub tekstem: Tu odbywają się dyskusje na temat problemów z treścią lub tekstem wszystkich zgłoszonych jednostek na wniosek wikipedystów. bo nie udało się naprawić tych problemów, przeprowadzana jest dyskusja, czy należy tą jednostkę usunąć lub nie.
  • Nuvola apps kservices.svg Kwestie techniczne - jednostki z poważnymi problemami technicznymi: Na tej podstronie zgłaszamy jednostki z poważnymi problemami technicznymi, z którymi nie udało się naprawić kwestii technicznych z tą jednostką (np. ten szablon jest, co do działania jest taki sam lub podobny jak inny), co do wywołań szablonów (błędne parametry powodujące błędne działanie strony), przydzielenia do kategorii, itp., przeprowadzana jest dyskusja, czy należy tą jednostkę usunąć lub nie.
  • Wszystkie toczące się w tej chwili wątki można znaleźć na tej stronie.
  • Jeśli jednostki nie da się rzeczywiście naprawić lub nie uzyskano konsensusu w sprawie usunięcia ich, wtedy decyzję podejmuje Administrator, czy ją rzeczywiście usunąć.

Brak zmian w wybranym okresie spełniających twoje kryteria.