Wikipedysta:Paulina Studniczka (WMPL)

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Paulina Anna Studniczka
Młodsza specjalistka ds. wspierania społeczności w Stowarzyszeniu Wikimedia Polska
Paulina Studniczka (WMPL)

O mnie

Nazywam się Paulina Anna Studniczka, choć możecie mówić mi Foka. Niedawno dołączyłam do zespołu Stowarzyszenia Wikimedia Polska jako młodsza specjalistka ds. wspierania społeczności - już niebawem zobaczycie mnie w wiadomościach e-mail, na stronach wikikonkursów, wydarzeniach i różnych innych miejscach :)

Foka – lider, trener, animator. W tych słowach zwykłam mówić o sobie. Wszystkie one odnoszą się do pracy z ludźmi, czyli tego, co kocham najbardziej. Wszystkie też oddziałują mocno na siebie, balansując - tworzą harmonię. Uwielbiam działać! Jestem animatorką kultury i społeczności lokalnych po wrocławskiej SKIBIE, obecnie studiuję Zarządzanie Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Od dziesięciu lat działam społecznie.

Prywatnie – kocham muzykę, festiwale i dobrą zabawę. Uwielbiam też podróżować w bliskie i dalekie miejsca (przed 30 urodzinami chciałabym odwiedzić wszystkie państwa Europy oraz 5 innych kontynentów). Uwielbiam dbać o swój samorozwój realizując różne kursy i szkolenia, a także czytając książki.

Kontakt

paulina.studniczka@wikimedia.pl