Dyskusja Wikibooks:Informacje prawne

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Uważam, że tę stronę należy zabezpieczyć. A Wy co o tym myślicie? Reytan 10:37, 14 kwi 2005 (UTC)

Nie ma potrzeby,to dopiero co utworzony tekst, ktoś z użytkowników może go ulepszyć. Ja nie jestem prawnikiem, ale ktoś może być i wiedzieć lepiej, jak taki disclaimer będzie wyglądał. Aha, trochę mnie gryzie ten fragment, że staramy się konsultować książki ze specjalistami. Otóż nie robimy tego i ja bym skasował tę informację. --Derbeth 12:30, 14 kwi 2005 (UTC)
Robimy chyba. Przynajmniej ja robię. Zwykle piszę z tematów z których jestem na siłach, a kwestie sporne konsultuję z Wikipedystami, którzy się na tym znają. Na przykład pisząc o białkach (do mikrobiologii) pytałem Polimerka o jakąś tam drobnostę... Wspominając o zamieszaniu w terminologii mikrobiologicznej pytałem jednego wykładowcę spoza Wikipedii, a wiele metod posiewów (głównie wybór metod ważnych i nieważnych) konsultowałem z mikrobiologiem lekarskim z jednego z częstochowskich szpitali. Jest jeszcze pare innych "udziwnionych" metod przecież... A tak poza tym to nad mikrobiologią pracował i pilnował poziomu merytorycznego Tomek "Rantes"... Jakoś nie da się znać na wszystkim. Potrzebni są inni i z ich pomocy prędzej, czy później się korzysta. A to zwykle specjaliści. Reytan 13:18, 14 kwi 2005 (UTC)
Wg mnie można jeszcze na bliżej nieokreślony czas pozostawić tę stronę odblokowaną. Dopóki nie ma jeszcze na Wikibooks za dużego ruchu w edycjach przypadki wandalizmu nie powinny ujść uwadze. Można zatem relatywnie szybko usunać skutki wandala. DrJolo 18:05, 14 kwi 2005 (UTC)