Dyskusja wikipedysty:Kuki

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Algebra abstrakcyjna[edytuj]

Radzę ci skorzystać z opcji wysłania maila do tego użytkownika, bo od stycznia nie edytował on tu żadnych stron, prawdopodobnie nie wchodzi często na Wikibooks. Tak w ogóle myślę, że książkę, którą nikt nie zajmował się ponad 3 miesiące i jest zostawiona w stanie surowym, można po prostu przejąć przy braku odpowiedzi autora i zacząć ją rozwijać zgodnie z własnym pomysłem. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, nie przejmuj się i po prostu zacznij pisać, możesz zmienić spis treści albo kasować stary tekst; jeśli wyjdzie to na dobre podręcznikowi to nie ma problemu.

A co do znaków to problem jest w kodzie (ja widzę tam kwadraciki), prawdopodobnie poprzedni autor wklejał znaki z Worda albo innej strony i coś poszło nie tak. --Derbeth talk 12:58, 18 cze 2006 (UTC)

Re: Algebra[edytuj]

Hej, do algebry abstrakcyjnej wrócę i chcę ją napisać w LaTeXie. Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę przesłać Ci na maila źródło, z którego przepisywałem. Ale ogólnie powrócę do wątku w lipcu, bo teraz sesja na uczelni. Pozdrawiam, Klapi 17:25, 18 cze 2006 (UTC)

Topologia[edytuj]

Mogą ci się przydać grafiki z commons:Topology albo angielski podręcznik en:Topology. --Derbeth talk 00:09, 4 lut 2007 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Jidysz[edytuj]

Wszystko w swoim czasie. Będą i obrazki (choćby dla tych, którzy nie mają odpowiedniego fontu) będzie też możliwość powiększenia liter. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam --Joystick 21:31, 24 maj 2007 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]