Przejdź do zawartości

Kategoria:Jednostki zawierające własne teorie

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Jednostki zawierające własne teorie
Jednostki zawierające własne teorie
Grupuje kategorie opisujące jak umieszczać w nich jednostki zawierające własne teorie poprzez wstawianie do nich szablonu ogólnego {{Dopracować}}.
Zgłoszone tam mogą zawierać twórczość własną lub niezweryfikowane informacje. Należy tak napisać go na podstawie weryfikowalnych źródeł.
łącznie w najniższych podkategoriach użytkowych znajduje się 0 jednostek z zgłoszonymi problemami.
Zobacz też: {{Dopracować2}} (szablon ogólny do oznaczania jednostek do dopracowania), {{Nmed}} (szablon ogólny wskazujący, że tekst w jednostce jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną), {{Zgłoś błąd}} (szablon zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostek ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostek przez bota - automatycznie).
Związane szablony: oto jest opis szablonów i modułów do informowania, że strona jest do dopracowania:
  • {{Dopracować}} - szablon informujący, że strony, w których jest on wstawiony, są do dopracowania, do tego szablonu można dodać dowolną liczbę problemów,
  • {{#invoke:Dopracować}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący nieszablonowe funkcję wykorzystywany przez szablon {{Dopracować}},
  • {{#invoke:Dopracować/resources}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący stałe wywoływane raz w module {{#invoke:Dopracować}} (bezpośrednio) i szablonie {{Dopracować}} (pośrednio) poprzez użycie pewnej funkcji tego języka.
Zobacz też opisy: {{Dopracować2/opis}} (opis szablonu {{Dopracować2}}), {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}) i {{#invoke:Dopracować/opis}} (opis modułu {{#invoke:Dopracować}}).