Kategoria:Szablon dopracować - nieobsługiwana strona brudnopisu modułu

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szablon dopracować - nieobsługiwana strona brudnopisu modułu
Szablon dopracować - nieobsługiwana strona brudnopisu modułu
Obsługa przypadków, gdy szablon {{Dopracować}}, wstawiono na stronę w przestrzeni nazw Moduł lub wstawiono ze zmienną: nazwa przestrzeni nazw, o wartości Moduł, z nazwą: nazwa jednostki, opisującą nie jego opis, w przestrzeni nazw brudnopisu Moduł:Brudnopis, lub szablon wstawiono na stronę do tej przestrzeni nazw.

Wywołanie przykładowe tego błędu:

  • {{Dopracować|Oto jest opis problemu|nazwa przestrzeni nazw=Szablon|nazwa jednostki=Strona}}.
Zobacz też: {{Nmed}} (szablon ogólny wskazujący, że tekst w jednostce jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną), {{Zgłoś błąd}} (szablon zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki przez bota - automatycznie).
Związane szablony: oto jest opis szablonów i modułów do informowania, że strona jest do dopracowania:
  • {{Dopracować}} - szablon informujący, że strony, w których jest on wstawiony, są do dopracowania, do tego szablonu można dodać dowolną liczbę problemów,
  • {{#invoke:Dopracować}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący nieszablonowe funkcję wykorzystywany przez szablon {{Dopracować}},
  • {{#invoke:Dopracować/resources}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący stałe wywoływane raz w module {{#invoke:Dopracować}} (bezpośrednio) i szablonie {{Dopracować}} (pośrednio) poprzez użycie pewnej funkcji tego języka.
Szablony zgłaszające: {{Dopracować}} (ogólny szablon problemów).
Zobacz też opisy: {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}) i {{#invoke:Dopracować/opis}} (opis modułu {{#invoke:Dopracować}}).

Obecnie w tej kategorii nie ma stron ani plików.