Przejdź do zawartości

Linux - wprowadzenie/Podziękowania

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami. W szczególności użytkownikami Linuksa z Belgii, za codzienne wysłuchiwanie i za wspaniałe komentarze.

Specjalne podziękowania dla Tabatha Marshalla za poprawki, sprawdzenie pisowni oraz stylu, oraz dla Eugene Crosser za wyłapanie błędów, które my obaj przeoczyliśmy.

Dziękuję także wszystkim czytelnikom, którzy powiadomili mnie o brakujących rozdziałach oraz pomogli usunąć ostateczne błedy, niejasne definicje oraz literówki, zadając sobie trud napisania do mnie e-maila. Są też ludzi, którzy pomagają mi uaktualniać ten podręcznik: Filipus Klutiero, który dokonał rewizji całego podręcznika w 2005 oraz 2006 roku i pomógł mi wprowadzić poradnik do dokumentacji Debiana; Alexey Eremenko, który przesłał mi podstawowe in formacje pozwalające napisać rozdział 11.

W 2006 roku Suresh Rajashekara stworzyła, z tego dokumentu, pakiet Debiana.

Na koniec, dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy tłumaczą ten dokument na francuski, szwedzki, niemiecki, jezyk Farsi, hinduski i inne. To ogromna praca, która powinna zostać doceniona. Podziwiam waszą odwagę.