Wikibooks:Tablica ogłoszeń

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
(Przekierowano z Wikibooks:TO)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Clipboard 01.svg
Komunikacja


Chcesz coś ogłosić? Ta strona jest do tego stworzona.

Jeśli chcesz poddać jakiś temat do dyskusji - napisz o tym w Barze. Wszystkim użytkownikom zalecamy dodanie "Tablicy ogłoszeń" do listy obserwowanych - ułatwi to śledzenie bieżących informacji.

Archiwum: 2006 ~ 2007 ~ 2008 ~ 2009 ~ 2010 ~ 2011 ~ 2012 ~ 2013 ~ 2014 ~ 2015 ~ 2016 ~ 2017

Prosimy o zachowywanie jednolitego wyglądu tej strony:  data -- nowa linia -- paragraf z treścią -- odstęp -- następny wpis
Uszeregowanie od najnowszych do najstarszych.


14 października[edytuj]

 • Droga Społeczności, jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia Bazy Szkoleniowców, a także powoli ruszamy z grupą WikiTrenerów, w której będziemy uczyć się jak uczyć innych, rozwijać kompetencje trenerskie i komunikacyjne, a także inne umiejętności. W grupie tej wspólnie wypracujemy uniwersalne materiały szkoleniowe i scenariusze szkoleń i zapewnimy sobie wszelkie niezbędne wsparcie :) Jeśli jesteś osobą, która przeprowadzała dla nas szkolenia lub jeszcze tego nie robiła, ale chciałaby spróbować – zapraszam Cię do zgłoszenia się do Bazy Szkoleniowców i dołączenia do nowo powstającej grupy WikiTrenerów :) Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod tym linkiem. W przypadku pytań – zachęcam do kontaktu. Paulina Studniczka (WMPL) (dyskusja) 17:10, 14 paź 2020 (CEST)

11 września[edytuj]

 • Droga społeczności, pojawił się już nowy numer Biuletynu Wikimedia Polska, a w nim m.in. nowe zasoby z instytucji kultury, start Wiki Lubi Zabytki i przegląd wieści z projektu. Zapraszam Was do lektury i subskrybowania kolejnych numerów przez e-mail lub stronę dyskusji. A jeśli chcecie pomóc w tworzeniu kolejnych numerów, koniecznie dajcie znać! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 19:14, 11 wrz 2020 (CEST)
 • Udostępniono do wglądu społeczności szkic Powszechnych zasad postępowania. To zasady, które mają regulować zasady współpracy osób działających wokół projektów Wikimedia. Dotyczą one wzajemnego szacunku użytkowników i zwalczania niepożądanych zachowań. Komentarze należy publikować na stronie dyskusji do 6 października.

9 stycznia[edytuj]

 • Drodzy Wikipedyści! W 2020 roku uruchomiona została kolejna edycja Wikigrantów. Jeśli zatem macie na oku jakieś wartościowe źródła wszelkiej maści, które wspomogą Was w pisaniu haseł, zapraszamy do skorzystania z programu. W tym roku podniesiona została kwota małego grantu, toteż z uproszczonej procedury planowania i raportowania można skorzystać przy dofinansowaniu do 500 PLN. Wnioski można składać na tej stronie. W imieniu Komisji Wikigrantów, Einsbor (dyskusja) 08:25, 9 sty 2020 (CET)

25 grudnia[edytuj]

Колядовщики.jpg
 • Z okazji przesilenia zimowego (lub letniego), Chanuki, Bożego Narodzenia i gregoriańskiego Nowego Roku 2020, w imieniu zarządu i pracowników Stowarzyszenia Wikimedia Polska życzę wszystkim użytkowniczkom i użytkownikom w nadchodzącym roku: weny twórczej, owocnej współpracy, dyskusji bez złych konfliktów, wielu okazji dostrzeżenia i docenienia wkładu, a także satysfakcji z gromadzenia sumy ludzkiej wiedzy dostępnej dla każdego. Wszystkiego wikiholicznego i wikietykietowego!
  PS Przedłużamy dyskusję nad zmianami statutu Stowarzyszenia: Statut/Zmiany 2019. Prosimy o dzielenie się opiniami. Zachęcamy też do rejestracji uczestnictwa na Zlocie Zimowym w Iławie.
  Tar Lócesilion (queta!) 20:11, 25 gru 2019 (CET)

21 września[edytuj]

Można już składać propozycje ulepszeń technicznych i narzędzi dla Wikibooks: Community Wishlist Survey 2020

26 marca[edytuj]

12 grudnia[edytuj]

 • W dniach 25-27 stycznia 2019 w Kaliszu odbędzie się Zlot Zimowy Wikimedian. Rejestracja uczestników trwa do 4 stycznia 2019, szczegóły na stronie Zlotu. Salicyna (dyskusja) 18:40, 12 gru 2018 (CET)

10 lipca[edytuj]

 • 28 lipca w Warszawie odbędzie się spotkanie dla wikimedian i sympatyków Wikimedia. Można się zapisać na wiki lub na Facebooku (ze względu na to, że część osób woli zachować w sferze prywatnej fakt bycia wikimedianinem, wydarzenie jest zaznaczone na FB jako prywatne, co oznacza, że trzeba mieć zaproszenie, żeby je widzieć. Jeśli są chętni, którym nie wysłałem zaproszenia – piszcie na priv). Dokładne miejsce jeszcze nieustalone – zgłaszajcie propozycje. Tar Lócesilion (queta!) 20:31, 10 lip 2018 (CEST)