Przejdź do zawartości

Kategoria:Jednostki medyczne niezgodne ze współczesną wiedzą medyczną

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Jednostki medyczne niezgodne ze współczesną wiedzą medyczną
Jednostki medyczne niezgodne ze współczesną wiedzą medyczną
Grupuje kategorie z artykułami i podręcznikami z przestrzeni nazw (główna) i Wikijunior, i jednostki użytkowników, ale artykuły lub podręczniki, z przestrzeni nazw Wikipedysta, oraz jednostki brudnopisu projektu z przestrzeni nazw Wikibooks w nibyprzestrzeni nazw Wikibooks:Brudnopis.
Łącznie w najniższych podkategoriach użytkowych znajduje się 0 jednostek z zgłoszonym problemem niezgodności ich ze współczesną wiedzą medyczną.
Główne strony: szablon {{nmed}} przydziela kategorie artykułom i podręcznikom, nawet dla dzieci, jednostkom użytkowników i jednostkom brudnopisu projektu, medycznym niezgodnych ze współczesną wiedzą medyczną, po wstawieniu tam jego.
Zobacz też: {{Dopracować}} (szablon ogólny do zgłaszania problemów), {{Dopracować2}}} (szablon ogólny do oznaczania jednostek do dopracowania), {{Zgłoś błąd}} (szablon do zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszający naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostek ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszający naruszenie praw autorskich wstawiany do jednostek przez bota - automatycznie).
Związane szablony: {{Nmed}} - szablon ogólny do zgłaszania, że tekst jednostki jest niezgodna ze współczesną wiedzą medyczną.
Zobacz też opisy: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}), {{Dopracować2/opis}} (szablon {{Dopracować2}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}).