Kategoria:Jednostki z użytym szablonem nmed

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Jednostki z użytym szablonem nmed
Jednostki z użytym szablonem nmed
Grupuje kategorie związane z artykułami i podręcznikami, z przestrzeni nazw (główna) i Wikijunior, stronami użytkownika (nie jego strona główna), z przestrzeni nazw Wikipedysta oraz nibyprzestrzeni nazw brudnopisu projektu Wikibooks:Brudnopis, medycznymi opisującymi teorie, metody lub czynności niezgodne ze współczesną wiedzą medyczną, na których jest umiejscowiony na górze strony szablon {{nmed}}.
Kategoria jako pozycje zawiera kategorię ze wszystkimi kategoriami błędów i kategorię z podkategoriami z artykułami, podręcznikami i stronami użytkownika.
Łącznie w najniższych podkategoriach użytkowych znajduje się 0 jednostek z zgłoszonym problemem niezgodności ich ze współczesną wiedzą medyczną i błędami wywołań.
Zobacz też: {{Dopracować}} (szablon ogólny do zgłaszania problemów), {{Dopracować2}} (szablon ogólny do oznaczania jednostek do dopracowania), {{Zgłoś błąd}} (szablon do zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszający naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostek ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszający naruszenie praw autorskich wstawiany do jednostek przez bota - automatycznie).
Związane szablony: {{Nmed}} - szablon ogólny do zgłaszania, że tekst jednostki jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną.
Zobacz też opisy: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}), {{Dopracować2/opis}} (opis szablonu {{Dopracować2}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}).

Podkategorie

Poniżej wyświetlono 2 spośród wszystkich 2 podkategorii tej kategorii.