Kategoria:Jednostki z problemami z użytymi szablonami ogólnymi

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Jednostki z problemami z użytymi szablonami ogólnymi
Jednostki z problemami z użytymi szablonami ogólnymi

Grupuje kategorie związane z ich podkategoriami opisującymi jak umieszczać w nich jednostki poprzez wstawianie do nich szablonów ogólnych. Szablony ogólne to są:

  • {{Dopracować}} - szablon używamy do oznaczania jednostek w przestrzeniach nazw opisanych na stronie kategorii: Jednostki z użytym szablonem dopracować, i jego podkategoriach.
  • {{Dopracować2}} - analogiczny podobny szablon do {{Dopracować}} opisanych w podkategoriach kategorii: Jednostki wymagające dopracowania, i też jest opisane z jakich przestrzeni nazw ma umieszczać tam strony.
  • {{Nmed}} - szablon mówiący, że teorie, metody lub czynności niezgodne ze współczesną wiedzą medyczną są zawarte w oznaczonych artykułach lub podręcznikach, też dla dzieci, w przestrzeniach nazw opisanych na stronie: Jednostki z użytym szablonem nmed.
Te szablony używamy do oznaczania tych jednostek w Wikibooks w tych podanych przestrzeniach (ale nie strona główna Wikibooks: Wikibooks:Strona główna, i Wikijunior: Wikijunior:Strona główna, oraz Wikipedysta: nie strony główne użytkowników).
Łącznie w najniższych podkategoriach użytkowych znajduje się 51 jednostek z zgłoszonymi problemami (szablon {{dopracować}}) i niezgodności ze współczesną wiedzą medyczną (szablon {{nmed}}), i ich błędami wywołań.
Zobacz też: {{Zgłoś błąd}} (szablon do zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszający naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostek ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszający naruszenie praw autorskich wstawiany do jednostek przez bota - automatycznie).
Związane szablony: {{Dopracować}} (szablon ogólny), {{Dopracować2}} (szablon szczegółowy), {{#invoke:Dopracować}} (moduł wykorzystywany przez szablon {{Dopracować}}), {{#invoke:Dopracować/resources}} (moduł danych wykorzystywany przez moduł {{#invoke:Dopracować}}) i {{Nmed}} (szablon wskazujący, że tekst jednostki jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną).
Zobacz też opisy: {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}), {{#invoke:Dopracować/opis}} (opis modułu {{#invoke:Dopracować}}), {{Dopracować2/opis}} (opis szablonu {{Dopracować2}}) i {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}).

Podkategorie

Poniżej wyświetlono 2 spośród wszystkich 2 podkategorii tej kategorii.