Kategoria:Szablon dopracować bez podanych parametrów

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szablon dopracować bez podanych parametrów
Szablon dopracować bez podanych parametrów
Grupuje kategorie opisujące jak umieszczać w nich strony poprzez wstawianie do nich szablonu ogólnego {{Dopracować}} bez podania parametrów.
Należy ocenić, który z parametrów dodać (wg opisu na stronie powyżej zalinkowanego szablonu) lub dodać opis własnymi słowami, a jeśli to możliwe, to oczywiście poprawić mankamenty :)
Zobacz też: {{Nmed}} (szablon ogólny wskazujący, że tekst w jednostce jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną), {{Zgłoś błąd}} (szablon zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki przez bota - automatycznie).
Związane szablony: oto jest opis szablonów i modułów do informowania, że strona jest do dopracowania:
  • {{Dopracować}} - szablon informujący, że strony, w których jest on wstawiony, są do dopracowania, do tego szablonu można dodać dowolną liczbę problemów,
  • {{#invoke:Dopracować}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący nieszablonowe funkcję wykorzystywany przez szablon {{Dopracować}},
  • {{#invoke:Dopracować/resources}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący stałe wywoływane raz w module {{#invoke:Dopracować}} (bezpośrednio) i szablonie {{Dopracować}} (pośrednio) poprzez użycie pewnej funkcji tego języka.
Szablony zgłaszające: {{Dopracować}} (ogólny szablon problemów).
Zobacz też opisy: {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}) i {{#invoke:Dopracować/opis}} (opis modułu {{#invoke:Dopracować}}).

Strony w kategorii „Szablon dopracować bez podanych parametrów”

Poniżej wyświetlono 3 spośród wszystkich 3 stron tej kategorii.