Dyskusja wikipedysty:Piotr: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
→‎Szablony: nowa sekcja
m (→‎Szablony: nowa sekcja)
Nie rozumiem zupełnie, po co kopiujesz te strony. Przecież one zdezaktualizują się z każdą zmianą [[Wikibooks:Informacje prawne]] itp. Nie można tak tworzyć pomocy! --[[Wikipedysta:Derbeth|Derbeth]] [[Dyskusja Wikipedysty:Derbeth|<sup>talk</sup>]] 11:08, 1 mar 2008 (CET)
: Jak tworze tak tworze, ale staram się coś stworzyć. Co jest źle, się poprawi. Wyszedłem z założenia, że pomoc ma być stosunkowo krótka i rzeczowa. Nie planuje dublować stron, chodzi mi o to, że np. na [[Pomoc:Informacje prawne]] można krótko opisać co i jak, a na stronie [[Wikibooks:Informacje prawne]] ściślej i dokładniej (na razie wychodzi, jak wychodzi). Ja widzę to tak: "Pomoc" jest dla pomocy, żeby szybko w czymś pomóc coś zrozumieć, a "Wikibooks" to przestrzeń nazw z pewnymi ustaleniami. Uważam jednak, że "informacje prawne" jednak w pomocy powinny się znaleźć. --[[User:Piotr|Piotr]] <sup>[[User talk:Piotr|@]]</sup> 11:22, 1 mar 2008 (CET)
 
== Szablony ==
 
Witam! Na Wikibooks jestem od niedawna. Pracuję nad podręcznikami od chemii. Chcem tam wstawić w ramkach ciekawostki, definicje czy opisy doświadczeń. Co do definicji, to szablon jest, ale przydałyby się też inne. Gdzieś w pomocy wyczytałem, że stworzenie szablonu nie jest trudne. Ale ja nie mam pojęcia, jak to zrobić. Liczę na pomoc. [[Wikipedysta:A-nobel-S|A-nobel-S]] 16:55, 9 kwi 2008 (CEST)

Menu nawigacyjne