Dyskusja:OpenOffice.org/Jak zdobyć

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

OpenOffice.ux.pl[edytuj]

OpenOffice.ux.pl nie ma nic wspólnego z OpenOffice.org. Jedyna polska wersja OpenOffice.org została napisana przez Sun Microsystems (2.0.3) Grzesiek nie raczył nawet umieścić jej na oficjalnej stronie pl.openoffice.org. Gdyby nie Konrad, nie byłoby tu, na stronie WikiBooks nic oprócz SPAMU (patrz historia i autorzy, i co dodał Gymbo). Macie dwa dni na posprzątanie tego SPAMU i zrobienie czegoś z tym SPAMEREM, albo zrobię to ja. Powinniście płacić Ux Systems odszkodowanie za to, że ktoś mógł wziąć ich program za OpenOffice.org.

--The Witch 06:25, 17 lip 2006 (UTC)

Miło, że mam zagorzałego wielbiciela. Ja niestety nie używam Neostrady tak jak użytkownik, który dodał ten artykuł. Przykro mi, że się pomyliłeś. Dodał to obecny lider Polskiego projektu OpenOffice.org. Cóż, każdy jest człowiekiem i może się pomylić :) --Mellonedain 19:49, 17 lip 2006 (UTC) PS.: Proszę admina o usunięcie tego wpisu, jeżeli wpis The Witch tez zniknie.

Pomoc?[edytuj]

Coś mi nie pasują informacje o pomocy w części o zdobywaniu plików. Może nowy art na ten temat? np.: "Gdzie szukać pomocy?" --Mellonedain 14:12, 19 lip 2006 (UTC)


A ja nic nie rozumiem, co do tematu ma korzystanie z neostrady? i o co chodzi z tymi różnymi wersjami open office?...chę go zainstalowac u siebie na komputerze wyposarzonym przez producenta w VISTA BASIC - hurra:( czy ktos z panstwa da mi dodatkowe wskazówki ? pozdrawoiam Zagubiona Kati

(Odp. To była~najwyraźniej mała sprzeczka na temat tego modułu oraz jego niezalogowanych twórców). MonteChristof DMC 13:52, 13 maj 2007 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]