Dyskusja wikipedysty:CzarnyZajaczek

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Witam po przerwie! Mam nadzieję,że troszkę jeszcze potłumaczysz. Owocnej pracy, Reytan 09:54, 10 paź 2004 (UTC)

Teraz piszę sporo artykułów (czytaj: zaczynam), więc to co tworzę może być trochę chaotyczne, może się też zdarzać, że nadam jakąś dziwną nazwę. W przyszłym miesiącu planuję założenie stałego łącza, i wtedy będę miał więcej czasu, żeby zorientować się , co jest na Wikibooks. Za wprowadzony bałagan z góry przepraszam. CzarnyZajaczek 19:36, 9 paź 2005 (UTC)

Debian[edytuj]

 N GNU/Linux:Przegląd dystrybucji; 03:16 . . CzarnyZajaczek

Człowieku, kiedy ty chodzisz spać

A tak na serio: bardzo mało stron do nas linkuje, nie mógłbyś uderzyć do jakiejś polskiej strony o Debianie, żeby dali link do naszego podręcznika Debiana? --Derbeth talk 11:28, 16 lis 2005 (UTC)

No właśnie pierwszy dzień, kiedy mam stały dostęp do Internetu :) wiadomo jak to jest... Ale dzisiaj już długo nie siedzę.

Co do Debiana - już od ponad pół roku jestem zapisany na listę dyskusyjną PDDP, i czekam kiedy będę miał ten stały dostęp do netu żeby zacząć jakieś tłumaczenia - więc niedługo to będzie możliwe. W sumie, pół roku temu chciałem tłumaczyć dokumentację Debiana, a teraz bardziej mi się chce pisać podręczniki na ten temat na Wikibooks, ponieważ nie muszą być od razu dobrej jakości żeby je opublikować i ktoś to przeczytał. Ale w ciągu może 2 tygodni na pewno zdecyduję czy zacząć pracę na serio z PDDP. CzarnyZajaczek 20:02, 16 lis 2005 (UTC)

Powiadomienia[edytuj]

Odopowiedzialem na posta Dyskusja_Wikipedysty:DrJolo#.22Stabilne.22_i_.22rozwojowe.22_podr.C4.99czniki. Sławek M. (DrJolo) 11:13, 8 mar 2006 (UTC)

Witaj! czy zajmujesz się nadal w/w podręcznikiem? Karol Karolus Dąbrowski (zaprasza do dyskusji) 15:11, 22 wrz 2010 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

nie, od dłuższego czasu nie miałem dość motywacji by się za to ponownie zabrać, i na razie nic nie wskazuje by w tej kwestii cokolwiek miało w przewidywalnym czasie ulec zmianie CzarnyZajaczek (dyskusja) 22:04, 22 wrz 2010 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]
tak, jak najbardziej. Jeśli kiedyś w przyszłości mimo wszystko zdecyduję się na kontynuowanie tłumaczenia to nic nie stoi na przeszkodzie by na nowo utworzyć podręcznik. Póki co to od kilku lat jest ledwie zaczęty, gdyby był w większej części zrobiony to wtedy było by sens pozostawić nawet niedokończony CzarnyZajaczek (dyskusja)