Dyskusja wikipedysty:Karol Karolus

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum dyskusji (1 listopad 2009 - 31 grudzień 2010), 2011, 2012, 2013

...[edytuj]

Zbiory zadan[edytuj]

Hej :)
Mam do Ciebie takie pytanko, co myslisz o stworzeniu zbiorów zadań np. do fizyki wyższej wraz z rozwiązaniami? Mógłbym podjąć się tego zadania w wolnym czasie, tylko nie wiem czy zostanie ono zaakceptowane przez administracje :P Konradr (dyskusja) 20:28, 2 maj 2014 (CEST)

Stare głosowanie[edytuj]

Witaj. Chciałem posprzątać po starym głosowaniu, które nie przeszło (za mało głosów). Czy przeniesienie głosowania na nową stronę o nazwie: Wikibooks:Przyznawanie uprawnień/Pavroo_(3_raz) wystarczy? Pozdrawiam --Pavroo (dyskusja) 14:17, 11 wrz 2014 (CEST)

Przesyłanie plików na serwer, Kreator przesyłania plików?[edytuj]

Wikimedia Commons logo

Hello! Sorry for writing in English. As you're an administrator here, please check the message I left on MediaWiki talk:Licenses and the village pump. Thanks, Nemo 21:22, 18 wrz 2014 (CEST)

Materiały pomocnicze na Wikiźródłach[edytuj]

Cześć! Zgłosiłem do przeniesienia na Wikiźródłach uchwały i obwieszczenie, vide s:Wikiźródła:Strony_do_usunięcia#Kategoria:Lublin. Zapraszam do zajęcia stanowiska. Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 15:58, 1 paź 2014 (CEST)

Okładki[edytuj]

Hej, zastanawia mnie, dlaczego w Kategoria:Ekspresowe_kasowanie jest tak dużo okładek do usunięcia?

Czyli brak kategorii może być powodem, żeby usunąć wszystkie okładki w całym projekcie? Dziwne... Kiedyś jak próbowaliśmy poprawić stronę główną czy czytelnię, to kilka glosów 'za' było za mało żeby coś zrobić (i pomysły upadły, a teraz nie ma komu tego robic). Teraz żeby przeorać cały projekt to nie trzeba wiele... (chyba że coś bardzo ominąłem) --Lethern (dyskusja) 03:45, 26 paź 2014 (CET)
  • Pozwólcie że przywołam archiwum z baru:

w rozmowie z Kompowcem wyszedł problem okładek (problem to właściwe słowo). Chodzi o to, że właściwie to nie wiadomo, do czego są nam potrzebne okładki. Bez sensu je wyświetlać w wersji do druku, a w starych wersjach do druku w ogóle się ich nie wstawiało. Źle wyświetlają się w wykazach i kategoriach (jest widoczne: Podręcznik/Okładka). Nie są stosowane na innych obcojęzycznych Wikibooksach. Dokładają nam roboty przy porządkach. Mają ponadto skomplikowany kod, który odstrasza początkujących autorów. Co powiecie odnośnie rezygnacji z nich?

tl;dr; kłopoty techniczne i brak zastosowania dla okładek (zajmują tylko miejsce na serwerze). Żeby nie było że sobie tu robie jakiś prywatny folwark z projektu czy coś... po prostu posprzątałem ;) Kompowiec2 (dyskusja) 12:39, 26 paź 2014 (CET)

  • jest mi obojętne, czy okładki zostaną, czy nie. W swoich podręcznikach o ile dobrze pamiętam, to je usunąłem. Karol Karolus (dyskusja) 21:47, 26 paź 2014 (CET)

Cóż, już po dyskusji bo okładki usunięte, tylko teraz potrzebny ktoś do sprzątania linkujących ;) (np. [1]] czy [2]) --Lethern (dyskusja) 00:51, 27 paź 2014 (CET)

Przyznawanie uprawnień Pavroo[edytuj]

Witam jesteś aktywy ;) więc czy zechciałbyś oddać głos w sprawie uprawień na admia lub wypowiedzieć się odnośnie tej kandydatury pozdrawiam --Janusz88pl (dyskusja) 13:52, 14 lis 2014 (CET)

TopPage i BottomPage[edytuj]

Są jakieś jeszcze problemy z tymi szablonami? Persino (dyskusja) 14:59, 11 cze 2015 (CEST)