Kategoria:Szablon NPA - nieprawidłowa wartość typu jednostki

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szablon NPA - nieprawidłowa wartość typu jednostki
Szablon NPA - nieprawidłowa wartość typu jednostki
Obsługa przypadków, gdy w szablonie {{NPA}} użyto zmiennej: typ jednostki, o wartości innej niż artykuł i podręcznik, w przestrzeni nazw (główna) i Wikijuniora. Ten szablon nie traktuje ich jako jednostki, gdy szablon wywołano bez zmiennej lub ze zmienną pustą: nazwij jednostki. Domyślną wartością omawianej zmiennej jest artykuł lub podręcznik, to zależy, gdzie wstawiono szablon, czy nie na stronie głównej podręcznika (wtedy ta zmienna przyjmuje wartość: artykuł), czy na stronie jego głównej (wtedy ta zmienna przyjmuje wartość: podręcznik).
Wywołania przykładowe tego błędu:
  • {{NPA|<nowiki>http://www.adres.strony.pl</nowiki>|nazwa przestrzeni nazw=|typ jednostki=broszura}}.
Zobacz też: {{Dopracować}} (szablon ogólny do zgłaszania problemów), {{Nmed}} (szablon ogólny wskazujący, że tekst w jednostce jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną), {{Zgłoś błąd}} (szablon zgłaszania błędów - problemów) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszający naruszenie praw autorskich wstawiany do jednostek przez bota - automatycznie).
Szablony zgłaszające: {{NPA}} - szablon ogólny zgłaszający naruszenie praw autorskich.
Zobacz też opisy: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}), {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}) i {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}).
Powiązane dokumentacje: {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).

Obecnie w tej kategorii nie ma stron ani plików.