Kategoria:Szablon dopracować - nieprawidłowa wartość typu jednostki

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szablon dopracować - nieprawidłowa wartość typu jednostki
Szablon dopracować - nieprawidłowa wartość typu jednostki
Obsługa przypadków, gdy w szablonie {{Dopracować}} użyto zmiennej: typ jednostki, o wartości innej niż artykuł i podręcznik, w przestrzeni nazw (główna) i Wikijunior. Ten szablon nie traktuje ich jako jednostki, gdy szablon wywołano bez zmiennej lub ze zmienną pustą: nazwij jednostki. Domyślną wartością omawianej zmiennej jest artykuł lub podręcznik, to zależy, gdzie wstawiono szablon, czy nie na stronie głównej podręcznika (wtedy ta zmienna przyjmuje wartość: artykuł), czy na stronie jego głównej (wtedy ta zmienna przyjmuje wartość: podręcznik).

Wywołanie przykładowe tego błędu:

  • {{Dopracować|Oto jest opis problemu|nazwa przestrzeni nazw=|typ jednostki=broszura}}.
Zobacz też: {{Nmed}} (szablon ogólny wskazujący, że tekst w jednostce jest niezgodny ze współczesną wiedzą medyczną), {{Zgłoś błąd}} (szablon zgłaszania błędów - problemów), {{NPA}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki ręcznie) i {{NPA całość}} (szablon zgłaszania naruszenia praw autorskich wstawiany do jednostki przez bota - automatycznie).
Związane szablony: oto jest opis szablonów i modułów do informowania, że strona jest do dopracowania:
  • {{Dopracować}} - szablon informujący, że strony, w których jest on wstawiony, są do dopracowania, do tego szablonu można dodać dowolną liczbę problemów,
  • {{#invoke:Dopracować}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący nieszablonowe funkcję wykorzystywany przez szablon {{Dopracować}},
  • {{#invoke:Dopracować/resources}} - moduł w języku Lua w Scribunto implementujący stałe wywoływane raz w module {{#invoke:Dopracować}} (bezpośrednio) i szablonie {{Dopracować}} (pośrednio) poprzez użycie pewnej funkcji tego języka.
Szablony zgłaszające: {{Dopracować}} (ogólny szablon problemów).
Zobacz też opisy: {{Nmed/opis}} (opis szablonu {{Nmed}}), {{Zgłoś błąd/opis}} (opis szablonu {{Zgłoś błąd}}) i {{NPA/opis}} (opis szablonu {{NPA}}).
Powiązane dokumentacje: {{Dopracować/opis}} (opis szablonu {{Dopracować}}) i {{#invoke:Dopracować/opis}} (opis modułu {{#invoke:Dopracować}}).

Obecnie w tej kategorii nie ma stron ani plików.