Dyskusja wikipedysty:Joee

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. - sblive 12:08, 28 sie 2006 (UTC)

Icon[edytuj]

Struktura programu[edytuj]

Witaj, chciałbym Cię zapytać o pewną rzecz. Widzisz, intryguje mnie jedno zdanie w części stworzonej przez Ciebie a mianowicie: "Na program w języku Icon składają się deklaracje.". Widzisz, coś mi tutaj nie pasuje do całości. Deklaracje? hmm a procedura to twoim zdaniem deklaracja? Czy wartosci nadane zmiennym obliczają deklaracje? Chciałbym żebyś mi to wyjaśnił. Druga sprawa, moim zdaniem "lepiej" by było gdyby wzmianka o komentarzu była na samym początku strony lub na stronie pierwszy program ponieważ jest to dość elementarna, a zarazem bardzo ważna cząstka każdego języka. Chciałbym podkreslić, że mój wywód ma zachęcić do dyskusji a nie odstraszyć od wkładu w podręcznik. Zatem liczę na w miarę szybką odpowiedź. --dev GNU 2:53, 30 sie 2006 (UTC)