Dyskusja wikipedysty:PanzerMaus~plwikibooks

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. --Piotr K. @ 06:10, 14 lip 2006 (UTC)

Podręcznik PHP[edytuj]

Witaj. Dzięki za pomoc, ale niestety obawiam się, że będziesz musiał swoją część o Debianie poważnie przerobić. Otóż jak widzisz, wpisało się już do instalacji parę dystrybucji i mam poważne obawy, że jak tak każdy zacznie dokładać "swoją dystrybucję", to się z tego zrobi jedna wielka wyliczanka, gdzie jedyne zmiany to nazwa menedżera pakietów, a konkretów, jak to później skonfigurować, aby przykłady z podręcznika działały - już nie. Dlatego od dzisiaj kończymy z rozdrabnianiem się na dystrybucje. Nadrzędną rolę odgrywa zawsze instalacja ze źródeł (a w przypadku PHP jest to nawet jedyna słuszna instalacja, używanie pakietów to wręcz świętokradztwo w podręczniku mającym nauczyć, jak PHP działa i z czego się składa :P. W normalnym życiu zresztą też...). O pakietach jedynie wspomniane jest ogólnie z adnotacją, że szczegóły zależą od dystrybucji, nad czym autorzy z oczywistych przyczyn nie będą się rozwodzić, a także dodana konfiguracja poinstalacyjna: głównie mam na myśli ustawienie jednolitych ścieżek. Pamiętaj, że serwer ma umieć odczytywać pliki z dwóch katalogów: /var/www (dla programów typu phpMyAdmin) oraz /home/*/www (skrypty czytelników - ustawiane dyrektową <Directory>). Możesz w ten sposób to przerobić, wzorując się na tym, co już napisałem dla Windows. Szczegóły wszystkie są tutaj: PHP/Inne/Software. Jeśli już będziesz zmieniać, to dodaj też na górę strony pod nawigacją link do tej podstrony z pogrubioną adnotacją, że "Wszyscy chętni do edycji tego rozdziału proszeni są o uprzednie zapoznanie się z takim a takim dokumentem" :). --Zyx 19:56, 14 lip 2006 (UTC)

Poprawki językowe[edytuj]

Wprowadzona przez Ciebie zmiana ustandaryzowana na ustandardyzowana jest niepoprawna. Proszę upewniaj się w słownikach czy nnie ma oboczności w odmianach takich słów. Słowo pochodzi od standaryzowana --Mellonedain 16:45, 10 wrz 2006 (CEST)[odpowiedz]

Cześć. Miło widzieć kolegę. Już się obawiałem, że na WikiBooks bede jedynym który orientuje się w tym języku :) Egon 22:19, 15 wrz 2006 (CEST)[odpowiedz]

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:11, 19 kwi 2015 (CEST)