Dyskusja wikipedysty:Sws

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Najnowszy komentarz napisał(a) 17 lat temu Polimerek w wątku W świetle GNU

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. Kj 10:54, 10 wrz 2006 (CEST)Odpowiedz

Propozycja zmiany nazwy Wikibooks[edytuj]

Miło, że zainteresowałeś się różnymi elementami WB, jednak mam kilka podpowiedzi. Dyskusje bardziej ogólne niż dotyczące strony, na której dyskusji się pisze lepiej jest umieszczać w Barze, gdzie takie rzeczy się omawia. Swoją drogą podpisy dodaje się używając na końcu wypowiedzi (nie pod nią) używając --~~~~. Na niektórych podstronkach pomijamy dwa myślniki, ale nie będę odbierał Ci przyjemności poznawania WB. Pozdrawiam --Mellonedain 15:42, 10 wrz 2006 (CEST)Odpowiedz

W świetle GNU[edytuj]

Trochę zmieniłem część o projektach WMF, bo tam jest nieco odmienna sytuacja, od tej którą opisałeś.

Patrz: Dyskusja:W świetle GNU/W świetle GNU

Pozdrowienia,

Polimerek 13:47, 13 mar 2007 (CET)Odpowiedz