Przejdź do zawartości

Kategoria:Szablony z dodatkową opcją sprawdzania parametrów

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Szablony z dodatkową opcją sprawdzania parametrów
Szablony z dodatkową opcją sprawdzania parametrów
Grupuje szablony, które mają w swoim wikikodzie zawarte sprawdzanie wywołanie modułu, a w niej funkcji {{#invoke:Sprawdź|Parametry}}.
Te szablony zwracają kategorię: Szablony z dodatkową opcją sprawdzania parametrów, jeżeli pełna nazwa szablonu, który wywołuje, to takie zrzucanie, jest równa pełnej nazwie strony, w której on został umieszczony. Dzieje się tak, jeżeli wywołanie szablonu zostało umieszczone w dokumentacji swojej, na stronie jego opisu ./opis, który jest wywołany przez sam ten szablon za pomocą szablonu {{Dokumentacja}}, lub bezpośrednio na stronie szablonu w sekcji <noinclude>...</noinclude>, lub za pomocą szablonu {{Dokumentacja|zawartość=tekst zawartości}}.
Szablony zgłaszające: {{#invoke:Sprawdź|Parametry}} - funkcja modułowa sprawdzająca parametry szablonu.
Powiązane kategorie: {{Nowiki}}, {{PreNowiki}}, {{OpakujKategorie}} i {{OpakujKategorieZeSortowaniem}} - szablonu, które nie zauważają tej kategorii, ewentualnie z pewnym sortowaniem, w celu zrzucania jej na stronę szablonu, wywołane przez niego.
Powiązane dokumentacje: {{Nowiki/opis}} (opis szablonu {{Nowiki}}), {{PreNowiki/opis}} (opis szablonu {{PreNowiki}}), {{OpakujKategorie/opis}} (opis szablonu {{OpakujKategorie}} i {{OpakujKategorieZeSortowaniem}}).

Strony w kategorii „Szablony z dodatkową opcją sprawdzania parametrów”

Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 230 stron tej kategorii.

(poprzednia strona) (następna strona)

L

(poprzednia strona) (następna strona)