Dyskusja wikipedysty:Angielskionline

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!Persino (dyskusja) 09:57, 1 kwi 2019 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Linki[edytuj]

Jeden lub więcej linków dodanych przez Ciebie nie spełnia wymogów związanych z zasadami wstawiania linków zewnętrznych i został usunięty. Wikibooks nie jest zwykłym katalogiem linków, nie może być także używana do reklamy lub promocji. Linki takie nie podnoszą pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach.

Możesz zaproponować swój link do katalogu The Curlie Directory (https://curlie.org/World/Polski/). Jeśli uważasz, że link powinien zostać dodany do artykułu, to przedyskutuj to na stronie dyskusji przed ponownym wstawieniem. Proszę spójrz także na artykuł dla nowicjuszy, gdzie dowiesz się więcej na temat wkładu w rozwój tego zbioru podręczników tworzonych przez wolontariuszy z całego świata.Persino (dyskusja) 09:25, 1 kwi 2019 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]