Dyskusja wikipedysty:Gontar2002

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Szablony[edytuj]

Możesz zajrzeć do Dyskusja szablonu:Fizyka definicja? --Derbeth 17:52, 2 paź 2005 (UTC)

Pomoc przedlekarska[edytuj]

Witam serdecznie. Dzięki za zainteresowanie projektem podręcznika Pomoc przedlekarska na łamach Wikibooks. Twoje uwagi z pewnością będą bardzo cenne. Miło słyszeć, że ktoś z branży mógłby pomóc w tworzeniu tego podręcznika :-). Jeśli chodzi o kontakt ze mną, to najlepiej przez Dyskusje albo maila (drjolo at tlen dot pl). Pozdrawiam. Sławek M. (DrJolo) 10:00, 14 paź 2005 (UTC)

Fizyka ogólna[edytuj]

Mam pytanko: robisz coś w swojej książce Fizyka ogólna, bo ostatnie zmiany były bardzo dawno a na stronie wisi cągle że jest w przebudowie --Arkadiusz Zychewicz 09:30, 6 maj 2006 (UTC)

Fizyka dla liceum[edytuj]

Czytając ten podręcznik zastanawiam się, czy jest on przydatny dla uczniów mających w szkołach rozszerzoną fizykę. Są w nim zagadnienia z poziomu rozszerzonego, jednak jest wiele niedomówień (np. brak równań torów w rzutach poziomym i ukośnym). Moje pytanie brzmi: czy należy ten podręcznik dostosować do poziomu rozszerzonego w pełnej krasie? Jeśli tak, to ofiaruję swoją pomoc --Jerzy Rapcewicz 21:58, 27 sty 2009 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]