Dyskusja wikipedysty:Klapi

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. --Derbeth talk 15:32, 25 sty 2006 (UTC)

matma[edytuj]

myślałem o tym, że może warto by było zintegrować podręczniki do "matematyki wyższej" w jedną wielką całość (coś w rodzaju "podręcznik matematyki wyższej") a konretne działy traktować jak tomy (tom do algebry abstrakcyjnej itd.) po czym usestymatyzować ich kolejność, żeby w miarę pisania można się było odwoływać do poprzednich tomów. Wizja bardzo odległa ale ma chyba sens. Pozdrawiam Nimdil 16:09, 27 kwi 2006 (UTC)

no cóż - wróciłem z wakacji więc odpowiadam ze sporym opóźnieniem - tu przepraszam. Myśl jest więc warta rozpoczęcia - od teorii mnogości startując chyba. Natomiast na dniach wyjadę ponownie, więc spróbować wszystko rozkręcić będę mógł najwcześniej w październiku - oby plan zajęć pozwolił. Nimdil 22:43, 12 wrz 2006 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Algebra abstrakcyjna[edytuj]

Hej. Jako ze jestem zainteresowany poszerzaniem tresci podrecznika Algebra abstrakcyjna, zgodnie z zaleceniem kontaktuje sie. No i nie bardzo wiem, co wiecej powinienem napisac, bo na Wikibooks jestem nowy. Przy okazji, nieciekawe krzaczki w tresci tej ksiazki zamiast symboli typu ∈ to chyba nie jest wina mojej przegladarki? --Kuki 10:31, 18 cze 2006 (UTC)

Ja akurat bardziej interesuję się przedmiotami bardziej informatycznymi, mogę robić jakieś mniejsze poprawki ale nie za bardzo mam czas i ochotę pisania nowych rozdziałów. W każdym razie, życzę powodzenia. --Derbeth talk 19:04, 18 cze 2006 (UTC)

Zrodlo chetnie zobacze, e-mail: kukimik@poczta.onet.pl. Ja mam to szczescie, ze juz po sesji :) Rowniez pozdrawiam. --Kuki 08:43, 19 cze 2006 (UTC)

Latex - chęć pomocy.[edytuj]

Chciałbym pomóc w książce Latex i mam potrzebną wiedzę, ale jestem raczej wolnym strzelcem a nikt nie zrobił TODO :(

SQLek (dyskusja) 21:34, 14 mar 2011 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]