Dyskusja wikipedysty:Klapi

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony


Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRCa: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź Portal wikipedystów!--Derbeth talk 15:32, 25 sty 2006 (UTC)

matma[edytuj]

myślałem o tym, że może warto by było zintegrować podręczniki do "matematyki wyższej" w jedną wielką całość (coś w rodzaju "podręcznik matematyki wyższej") a konretne działy traktować jak tomy (tom do algebry abstrakcyjnej itd.) po czym usestymatyzować ich kolejność, żeby w miarę pisania można się było odwoływać do poprzednich tomów. Wizja bardzo odległa ale ma chyba sens. Pozdrawiam Nimdil 16:09, 27 kwi 2006 (UTC)

no cóż - wróciłem z wakacji więc odpowiadam ze sporym opóźnieniem - tu przepraszam. Myśl jest więc warta rozpoczęcia - od teorii mnogości startując chyba. Natomiast na dniach wyjadę ponownie, więc spróbować wszystko rozkręcić będę mógł najwcześniej w październiku - oby plan zajęć pozwolił. Nimdil 22:43, 12 wrz 2006 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Algebra abstrakcyjna[edytuj]

Hej. Jako ze jestem zainteresowany poszerzaniem tresci podrecznika Algebra abstrakcyjna, zgodnie z zaleceniem kontaktuje sie. No i nie bardzo wiem, co wiecej powinienem napisac, bo na Wikibooks jestem nowy. Przy okazji, nieciekawe krzaczki w tresci tej ksiazki zamiast symboli typu ∈ to chyba nie jest wina mojej przegladarki? --Kuki 10:31, 18 cze 2006 (UTC)

Ja akurat bardziej interesuję się przedmiotami bardziej informatycznymi, mogę robić jakieś mniejsze poprawki ale nie za bardzo mam czas i ochotę pisania nowych rozdziałów. W każdym razie, życzę powodzenia. --Derbeth talk 19:04, 18 cze 2006 (UTC)

Zrodlo chetnie zobacze, e-mail: kukimik@poczta.onet.pl. Ja mam to szczescie, ze juz po sesji :) Rowniez pozdrawiam. --Kuki 08:43, 19 cze 2006 (UTC)

Latex - chęć pomocy.[edytuj]

Chciałbym pomóc w książce Latex i mam potrzebną wiedzę, ale jestem raczej wolnym strzelcem a nikt nie zrobił TODO :(

SQLek (dyskusja) 21:34, 14 mar 2011 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]