Dyskusja wikipedysty:Konradr

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikibooks jest osobnym projektem i jest zorganizowany trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z:

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na mojej stronie dyskusji lub odwiedź nasz kanał IRC - gościmy na #wikinews-pl. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. --Derbeth talk 18:14, 25 lip 2006 (UTC)

odp.[edytuj]

zostanie zaakceptowane - ostatnia wielka afera jaką pamiętam, gdzie społeczność "zjadła" autorkę, w czym niestety też brałem udział, ale cóż po latach człowiek mądrzeje - to przypadek Kangura i testów, ale to dlatego że kopiowano "żywcem" testy; obecnie w podręcznikach z fizyki, jak sam pewnie zobaczyłeś, są różne twory Persino i jakieś tam resztki. Wygodnie jest zrobić tak, ja tak zrobiłem z genealogią Piastów, wziąć stary porzucony podręcznik, okroić go, dopasować tytuł do okrojonej treści, pozmieniać i przerobić nawet całkowicie. Karol Karolus (dyskusja) 21:45, 2 maj 2014 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]