Przejdź do zawartości

Dyskusja wikipedysty:Konradr

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Najnowszy komentarz napisał(a) 10 lat temu Karol Karolus w wątku odp.

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. --Derbeth talk 18:14, 25 lip 2006 (UTC)

odp.[edytuj]

zostanie zaakceptowane - ostatnia wielka afera jaką pamiętam, gdzie społeczność "zjadła" autorkę, w czym niestety też brałem udział, ale cóż po latach człowiek mądrzeje - to przypadek Kangura i testów, ale to dlatego że kopiowano "żywcem" testy; obecnie w podręcznikach z fizyki, jak sam pewnie zobaczyłeś, są różne twory Persino i jakieś tam resztki. Wygodnie jest zrobić tak, ja tak zrobiłem z genealogią Piastów, wziąć stary porzucony podręcznik, okroić go, dopasować tytuł do okrojonej treści, pozmieniać i przerobić nawet całkowicie. Karol Karolus (dyskusja) 21:45, 2 maj 2014 (CEST)Odpowiedz