Dyskusja wikipedysty:Mateczek
Dodaj tematCieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:
- O Wikiboks
- Pomoc projektu - główna strona pomocy
- Indeks zasad, zaleceń i pomocy dla wikipedystów
- o tym czym Wikibooks jest
- czym różni się od Wikipedii
- informacje prawne i prawa autorskie
- wskazówki na temat tworzenia podręczników i nazewnictwa stron
- etykieta i neutralny punkt widzenia
- neutralny punkt widzenia
- FAQ - często zadawane pytania i pytania nowicjuszy (zadaj nam pytanie!);
- przeglądanie
Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony
- szybka pomoc
- edytowanie stron, mechanizm Wiki i historia strony
- jak można ilustrować artykuły
- korzystanie z szablonów,
- edycja wzorów matematycznych i użycie znaczników HTML,
- brudnopis
- Portal użytkowników.
Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.
Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.
Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.
Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.
Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.
Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. Przykuta 16:59, 25 sty 2010 (CET)
Witam wszystkich
[edytuj]Dostęp do wiedzy (a raczej jego brak) zawsze mnie drażnił, Ciężko było dostać przydatną informacje. Skrypty uczelniane nie były nastawione na przyjazne przekazanie wiedzy a raczej miały wyglądać na bardzo naukowe (czasami miałem wrażenie że sami autorzy nie dokończa rozumieli temat na który pisali.)
Aktualnie dołączyłem się do książki o elektronice
http://pl.wikibooks.org/wiki/Wprowadzenie_do_elektroniki/Filtry/Wst%C4%99p-Analiza_uk%C5%82adu_RC
edytowałem i rozbudowałem dział http://pl.wikibooks.org/wiki/Wprowadzenie_do_elektroniki/Definicje_i_wzory#Pr.C4.85d_sinusoidalny
Proszę o kontakt matematyków którym nie są obce zagadnienia transformaty laplacea
Księgozbiór
[edytuj]poprawiłem Twój wpis w księgozbiorze. Ikonki kompletności wstawiamy tylko w formacie 00%, 25 %, 50 %, 75 % lub 100 %; a nie 10 %. Pozdrawiam. Karol Karolus Dąbrowski (zaprasza do dyskusji) 16:31, 2 sty 2011 (CET)
hej! przenosząc strony zostawiłeś sporo podwójnych przekierowań oraz stary link w Księgozbiorze. Poprawiłem link i usunąłem zbędne przekierowania pozbawione stron linkujących. Karol Karolus (dyskusja) 14:04, 15 gru 2012 (CET)
C++ referencje
[edytuj]Witaj, ciesze się że chciałeś rozwinąć ten moduł, jednak jego styl nie pasuje do stylu pisania książek, nie powinno się wstawiać buziek i 'hehe'szków. Niestety to nie jest forum z tutorialami, a portal z książkami. Kod źródłowy ma nagłówki Qt, kompiluje się tylko pod Qt, więc czytelnik będzie miał problem z uruchomieniem tego kodu. Twoja edycja jest oczywiście w historii zmian modułu jest, postaraj się proszę stosować styl pisania odpowiedni do podręczników (lub porównaj jak pisana jest Wikipedia), pozdrawiam --Lethern (dyskusja) 22:01, 6 sie 2014 (CEST)