Dyskusja wikipedysty:Pawlosck

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony


Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRCa: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź Portal wikipedystów!--Derbeth talk 18:52, 18 lut 2006 (UTC)

C[edytuj]

Jako autor, chciałbym Ci podziękować za przytomność i uważną lekturę podręcznika o języku C. Dzięki temu wychodzą na jaw niektóre błędy, które nie powinny wogóle pojawić się w tym podręczniku. W ten sposób i Ty przyczyniasz się do rozwoju i ciągłego wzbogacania tego podręcznika. Kj 17:46, 13 kwi 2006 (UTC)

Programowanie PHP - PEAR[edytuj]

Witaj. Ad. twojego opisu pakietów - propozycje wpisuj na stronę dyskusji, by można było je omówić. To po pierwsze, a po drugie nie chcę z tego podręcznika robić tłumaczenia manuala i jakoś nie podoba mi się zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie - taka lista funkcji zwyczajnie nic nie wnosi i jest przeznaczona raczej dla osób, które już się na tym znają. Moim zdaniem powinno być tak to zrobione, jak reszta podręcznika: podział na zagadnienia, tam przykładowe kody z analizą i informacjami, co zostało do ich stworzenia użyte, dlaczego i jak to działa. Z doświadczenia wiem, że tak podane informacje znacznie łatwiej przyswoić :). --Zyx 19:06, 17 kwi 2006 (UTC)