Przejdź do zawartości

Dyskusja wikipedysty:Riklaunim

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Najnowszy komentarz napisał(a) 17 lat temu Zyx w wątku PHP

Witaj w polskich Wikibooks!

[edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. MonteChristof DMC 01:41, 23 maj 2007 (CEST)Odpowiedz

PHP

[edytuj]

Witaj, Derbeth anulował Twoje zmiany, ponieważ tak poważna ingerencja w strukturę podręcznika powinna być zaplanowana :). W każdym razie pracuję nad spisem treści będącym kompromisem między tym, co jest, a tym, co chesz wrzucić. Przede wszystkim podręcznik jest pomyślany jako podręcznik, a nie połączenie podręcznika z dokumentacją. To tłumaczy, dlaczego systemy szablonów są w tym miejscu, w którym są, a nie zgrupowane z innymi "Gotowymi skryptami". Analogicznie studia przypadków :). Po prostu jak rozdziały tworzą logiczny (a nie tematyczny) ciąg, łatwiej jest wprowadzać kolejne zagadnienia, jeśli się wszystko czyta od samego początku. --Zyx 13:38, 29 maj 2007 (CEST)Odpowiedz