Dyskusja wikipedysty:Gymbo

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kompletna instrukcja użytkownika OpenOffice.org[edytuj]

Zamierzasz założyć te dwa podręczniki? Czym właściwie mają różnić się od istniejącego? Powinieneś wiedzieć, że na Wikibooks nie pozwalamy tworzyć dwóch podręczników, które mówią dokładnie o tym samym. Przeczytaj też Wikibooks:Nazewnictwo artykułów, zwłaszcza w kwestii "kwiecistych" nazw. Pozdrawiam, --Derbeth talk 13:54, 5 mar 2006 (UTC)

Nie, nie mam zamiaru nic zmieniać. Przydałby się jakiś układ tych instrukcji, jakiś spis treści -Gymbo 15:36, 5 mar 2006 (UTC)

Podgląd[edytuj]

Przeprowadzasz bardzo dużą liczbę zmian. Zauważyłeś taki przycisk Podgląd, obok przycisku Zapisz? Bardzo proszę używaj go częściej. Po jego naciśnięciu zobaczysz podgląd strony a tym samym potencjalne błędy. Na wszelki wypadek poniżej znajdzie się kompletna lista stron, które są wyjątkowo pomocne w przypadku edycji artykułów w Wikibooks. Pozdrawiam Warszk  15:34, 5 mar 2006 (UTC)

Thx, postaram się nie robić za dużo błędów i używać tego przycisku częściej:)
-Gymbo 15:38, 5 mar 2006 (UTC)

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

OpenOffice.org[edytuj]

Podręcznik nie jest instrukcją developerów. Dodane Wczoraj rozdziały o źródłach i rozwiązywaniu problemów powiiny się znaleźć na wiki OOo. Strony zostaną usdunięte za dwa dni. Przeczytaj Dla autorów. Podręcznik jest tworzony z myślą o użytkownikach. Proszę się dostosować. --Mellonedain 17:34, 16 lip 2006 (UTC)

Plik:Gymbo-photo-135.jpg[edytuj]

cześć! brakuje nam opisu licencji tego pliku, jak rozumiem jest Twego autorstwa, ale opis powinien być dodany, inaczej grafika może zostać usunięta. Karol Karolus (dyskusja) 13:55, 25 gru 2011 (CET)[odpowiedz]