Przejdź do zawartości

Dyskusja wikipedysty:Gymbo

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Najnowszy komentarz napisał(a) 12 lat temu Karol Karolus w wątku Plik:Gymbo-photo-135.jpg

Kompletna instrukcja użytkownika OpenOffice.org[edytuj]

Zamierzasz założyć te dwa podręczniki? Czym właściwie mają różnić się od istniejącego? Powinieneś wiedzieć, że na Wikibooks nie pozwalamy tworzyć dwóch podręczników, które mówią dokładnie o tym samym. Przeczytaj też Wikibooks:Nazewnictwo artykułów, zwłaszcza w kwestii "kwiecistych" nazw. Pozdrawiam, --Derbeth talk 13:54, 5 mar 2006 (UTC)

Nie, nie mam zamiaru nic zmieniać. Przydałby się jakiś układ tych instrukcji, jakiś spis treści -Gymbo 15:36, 5 mar 2006 (UTC)

Podgląd[edytuj]

Przeprowadzasz bardzo dużą liczbę zmian. Zauważyłeś taki przycisk Podgląd, obok przycisku Zapisz? Bardzo proszę używaj go częściej. Po jego naciśnięciu zobaczysz podgląd strony a tym samym potencjalne błędy. Na wszelki wypadek poniżej znajdzie się kompletna lista stron, które są wyjątkowo pomocne w przypadku edycji artykułów w Wikibooks. Pozdrawiam Warszk  15:34, 5 mar 2006 (UTC)

Thx, postaram się nie robić za dużo błędów i używać tego przycisku częściej:)
-Gymbo 15:38, 5 mar 2006 (UTC)

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł.

OpenOffice.org[edytuj]

Podręcznik nie jest instrukcją developerów. Dodane Wczoraj rozdziały o źródłach i rozwiązywaniu problemów powiiny się znaleźć na wiki OOo. Strony zostaną usdunięte za dwa dni. Przeczytaj Dla autorów. Podręcznik jest tworzony z myślą o użytkownikach. Proszę się dostosować. --Mellonedain 17:34, 16 lip 2006 (UTC)

Plik:Gymbo-photo-135.jpg[edytuj]

cześć! brakuje nam opisu licencji tego pliku, jak rozumiem jest Twego autorstwa, ale opis powinien być dodany, inaczej grafika może zostać usunięta. Karol Karolus (dyskusja) 13:55, 25 gru 2011 (CET)Odpowiedz