Dyskusja wikipedysty:Juszkiew

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Zapoznaj się proszę z Wikibooks:Portal użytkowników i przeczytaj tam wskazane artykuły, aby ten projekt używać zgodnie z wytycznymi. Nie kopiujemy materiałów objętych prawami autorskimi, tzn. nie wstawiamy tu tekstów należących do kogoś bez jego zgody.

Należy sobie przypomnieć, że Wikibooks to miejsce dla otwartych podręczników tworzonych przez Wikipedystów, nie umieszczamy tu informacji o innych książkach.

Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Odwiedź: Jak przeglądać Wikibooks,a także: Zasady i wskazówki, by skutecznie samemu lub z pomocą innych, rozwiązywać swoje problemy na tym serwisie! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Wcelu poznania niektórych mechanizmów składni MediaWiki możesz bez edycji kliknąć edytuj, podejrzeć, i kliknąć ponownie moduł. --Derbeth talk 18:56, 24 mar 2006 (UTC)

Perl faq:Nie uruchamiam skryptu[edytuj]

Nie zostawiaj pustych stron. Jeśli coś nie jest potrzebne, oznacz to przez {{ek}}. --Derbeth talk 06:52, 28 mar 2006 (UTC)

OK ~~

Aha, jeszcze jedno, zdecyduj się, czy chcesz nazywać strony używając slasha czy dwukropka. --Derbeth talk 06:59, 28 mar 2006 (UTC)
No zdecydowałem się na slash, ale wcześniej o nim nie wiedziałem. A teraz przerabiam.
Nie rób tego ręcznie, mamy bota, który sam przenosi strony i poprawia linki. --Derbeth talk 07:04, 28 mar 2006 (UTC)
To przestaję poprawiać. A gdzie poczytać o tym bocie? Juszkiew 07:11, 28 mar 2006 (UTC)
Do każdego z {{ek}} wstawiaj info dlaczego uważasz, że należy go usunąć np. {{ek|powód}}. To znacząco ułatwi pracę :-)Ten i inne szablony są w Wikibooks:Szablony. Pozdrawiam, Warszk  11:31, 10 kwi 2006 (UTC)

Prawa autorskie[edytuj]

Jak to jest z tym FAQ w końcu? Rozumiem, że nie wszyscy autorzy wyrazili zgodę na umieszczenie tych materiałów na Wikibooks? --Derbeth talk 10:12, 23 cze 2006 (UTC)

No autorów jest tylu, że kłopot z tym jest. Juszkiew 07:41, 26 cze 2006 (UTC)