Dyskusja wikipedysty:Nova

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się z wszystkich użytkowników przybywających do nas z Wikipedii. Wikibooks jest osobnym projektem i jest zorganizowany trochę inaczej niż Wikipedia. Poświęć chwilę na zaznajomienie się z:

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na mojej stronie dyskusji lub odwiedź nasz kanał IRC - gościmy na #wikibooks-pl. Przy okazji, jeśli spodobało ci się Wikibooks, poleć nas swoim znajomym - potrzebujemy promocji i rąk do pracy. --Kj 20:30, 10 mar 2007 (CET)

Alfabet roślin[edytuj]

Witaj. Miło Cię widzieć :O). Z tym alfabetem - dobry pomysł. Myślałem co prawda o alfabecie owoców, ale roślin też by się przydał :o) jeśli będziesz potrzebowała - mogę zrobić szablon uniwersalny dla alfabetów ;o) MonteChristof DMC 17:50, 1 sie 2008 (CEST)

Och widzę, że coś stanęło z tym alfabetem. Polecam OpenOffice Draw do edycji grafik, a jeśli nie to GIMPa ;o). MonteChristof DMC 00:25, 21 sie 2008 (CEST)

Alfabet owoców[edytuj]

Witaj. Myślę jednak, że bardziej dydaktyczne byłoby zawarcie w szablonie alfabetu literek ĄĆŃYŹ itp. ze względu na wartość dydaktyczną - aby w przypadku przeglądania stron, czytelnik opatrzony był z całym polskim alfabetem, a nie tylko jego wybraną częścią. Proponuję wykonać to tak jak wykonałem z szablonem Wikijunior:Alfabet zwierząt. Pozrawiam MonteChristof DMC 02:36, 3 lut 2009 (CET).

Brakuje grafiki Plik:Owoce_Granadilla.jpg pod literką "G", zobacz czy dobrze wpisałaś nazwę grafiki. Pozdrawiam -MonteChristof DMC 14:35, 21 lut 2009 (CET)

Hej, na bugzilli jest request nr. 17818 o nową przestrzeń nazw dla Wikijunira. ;) -MonteChristof DMC 16:19, 7 mar 2009 (CET)

Wikibooks:Tablica ogłoszeń[edytuj]

Dzięki za info o nowym biuletynie na naszej tablicy ogłoszeń. W miarę cyklicznie staramy się coś tam o Wikibooksach pisać. Polecamy się na przyszłość :-) Karolus (zaprasza do dyskusji) 20:17, 23 kwi 2010 (CEST)

przekierowania[edytuj]

sprawdzisz linkujące tutaj: http://pl.wikibooks.org/wiki/Wikijunior:Owoce/Indeks_owoców, wstawiłaś tam e-ka, a tam chyba są dwa linkujące, z góry dzięki. Karol Karolus (dyskusja) 21:22, 17 maj 2013 (CEST)

ws. strony głównej Wikijuniora[edytuj]

cześć! zmieniamy wygląd księgozbioru, tj. integrujemy księgozbiór z drzewem kategorii - do tej pory było to niespójne i myliło użytkowników. Dlatego też pytanie: jak byś się zapatrywała na integrację strony głównej Wikijuniora z Kategoria:Wikijunior? Karol Karolus (dyskusja) 09:28, 11 lip 2013 (CEST)