Dyskusja wikipedysty:Sebol71

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! --Piotr K. 17:41, 19 lut 2006 (UTC)

Niemiecki[edytuj]

Możesz mi wytłumaczyć, dlaczego przyznałeś sobie tytuł Nowego podręcznika miesiąca? Przy okazji, zdecyduj się, jak ma nazywać się podręcznik: Język niemiecki czy Niemiecki (aby zachować zgodność z innymi podręcznikami, powinien nazywać się na drugi sposób). --Derbeth talk 19:43, 23 lut 2006 (UTC)

Przyznanie sobie tytułu "Nowego podręcznika miesiąca" było niechcącym błędem i pomyłką, za którą BARDZO PRZEPRASZAM. Jeśli natomiast chodzi o nazwę podręcznika, to "Język niemiecki" jest poprawny pod względem polskiej ortografii, bowiem niemiecki, hiszpański, czy polski, pisze się z małej litery. Ale jeśli więcej podręczników używa nazwy języka z dużej litery, to ja też zmienię "niemiecki" na "Niemiecki". Pozdrawiam! Sebol71 19:02, 25 lut 2006 (UTC)

Powinieneś stosować jedną konwencję nazw. Nazwa: [[Niemiecki: Lekcja]] jest już przestarzała i obecnie raczej staramy się pisać [[Niemiecki:Lekcja]] (czyli bez spacji po dwukropku). Ta i inne informacje są w artykułach, do których linki masz powyżej. Naprawdę warto je przeczytać :-) Pozdrawiam, Warszk  18:22, 26 lut 2006 (UTC)

Czy będzie kontynuacja podręcznika?
P.S. Przypominam, że odpowiadamy na stronie pytającego :)
Zwiadowca21 Skreśl słówko 22:41, 2 mar 2008 (CET)[odpowiedz]

Gry karciane[edytuj]

Co powiesz na zrobienie jakiegoś szablonu nawigacyjnego do tego podręcznika? --Zyx 05:42, 8 kwi 2006 (UTC)

Owszem, przydałby się jakiś, tylko nie wiem na razie jaki. --Sebol71 19:14, 8 kwi 2006 (UTC)