Dyskusja wikipedysty:Bankotravel~plwikibooks

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Przestrzenie nazw[edytuj]

Chyba nie zapoznałeś się z powyższymi linkami, a naprawdę warto. Nie tworzymy artykułów "oderwanych" od konkretnej książki. Każdy moduł ma nazwę w konkretnej przestrzeni nazw (np: Książka kucharska/Barszcz dziedzica). Zapoznaj się proszę z zaleceniami zanim utworzysz kolejne artykuły. Warszk  20:48, 24 gru 2005 (UTC)

Kuchnia Lwowska[edytuj]

Aby dostosować książkę, do przestrzeni nazw Kuchnia Lwowska(narazie zostało odpowiednie przekierowanie) została przeniesiona do Książka kucharska/Kuchnia lwowska. Ponadto przepisy powinny znajdować się zamiast np. w Barszcz biskupi w Książka kucharska/Barszcz biskupi, albo jak wolisz Książka kucharska:Kuchnia Lwowska:Barszcz biskupi (choć to chyba już jest za długie). Na wikibooks stosuje się trochę inną konwencję nazw niż na wikipedia, więcej informacji w Wikibooks:Tworzenie podręczników#Nazewnictwo. --Piotr K. 15:21, 25 gru 2005 (UTC)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:24, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:10, 19 kwi 2015 (CEST)