Dyskusja wikipedysty:Joseph1337

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRC-a: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! --Derbeth talk 09:21, 1 cze 2007 (CEST)

Nazewnictwo[edytuj]

Myślę, że lepiej byś zrobił skracając nazwy stron. Mechanika kwantowa/Formalizm matematyczny mechaniki kwantowej/Przestrzeń funkcji falowych jest bardzo długą nazwą a dodatkowo sugeruje, że jest strona Mechanika kwantowa/Formalizm matematyczny mechaniki kwantowej - użytkownik próbując kliknąć na link "Formalizm matematyczny mechaniki kwantowej" dostanie komunikat, że strona nie istnieje. Mechanika kwantowa/Przestrzeń funkcji falowych jest nazwą krótszą i wygodniejszą w użyciu. Nie ma sensu odzwierciedlać w nazewnictwie stron hierarchii, bo to jest zadanie spisu treści. --Derbeth talk 21:35, 7 cze 2007 (CEST)

To mam skrócić odnośniki do wszystkich stron czy tylko do tej co napisałeś?? Jak możesz to sprecyzuj jak to ma wyglądać

Najlepiej zmienić nazwy wszystkim stronom, bo problem w ich przypadku jest ten sam. --Derbeth talk 23:46, 7 cze 2007 (CEST)
Zmianę nazwy strony można zrobić dużo łatwiej: wystarczy kliknąć przycisk "przenieś" (na prawo od "edytuj"). --Derbeth talk 19:53, 8 cze 2007 (CEST)

Sorry jestem jeszcze nowy i nie zdążyłem zaznajomić się ze wszystkimi funkcjami, ale efekt jest raczej taki sam

1) jest szybciej 2) nie zostają śmieci 3) przeniesienie zachowuje listę wszystkich autorów. Co do banowania - nie ma sensu banować kogoś na zakres jednej książki (i nie jest to możliwe). Gdy ktoś wpisuje bzdury to po prostu zakłada mu się blokadę np. na 2 godziny i tyle. --Derbeth talk 21:00, 8 cze 2007 (CEST)

Mechanika kwantowa[edytuj]

Witaj, cieszę się że ktoś taki jak Ty napiasał kilka zdań na temat mechaniki kwantowej. Dobrze zacząłeś, ale mam nadzieję, że entuzjazm cię nie opuścił i jeszcze powrócisz w wolnych chwilach do redagowania WikiBooks. Pozdrawiam Stepa 10:32, 10 sie 2007 (CEST)

Witaj - znalazłem Twój wkład, który został jakimś sposobem pominięty: Mechanika_kwantowa/Funkcje_i_równania_falowe/Równanie_Kleina-Gordona. Może znajdziesz dla niego miejsce lub wstawisz szablon EK? -MonteChristof DMC 12:53, 3 paź 2010 (CEST)