Dyskusja wikipedysty:Nixon~plwikibooks

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!--Derbeth talk 15:43, 3 sty 2009 (CET)

Podręczniki[edytuj]

Nixon, opanuj się, nie twórz 15 podręczników, a w Historii powszechnej 40 modułów. Sprawdź najpierw, jak wyglądają podręczniki na wikibooks. Np. Fizyka matematyczna. Moduł zawiera wiele różnych działów, nie musisz dla Starożytności tworzyć podręcznika starożytność, skoro JUŻ istnieje to w kilku podręcznikach (choćby historia dla liceum). Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiesz, pozdrawiam --Lethern 00:13, 1 lut 2009 (CET)

okładka
Okładce się nic nie stało, jedynie link do niej zniknął (niechcący, ale jest już z powrotem) --Lethern 19:57, 2 lut 2009 (CET)

Mogę Cię prosić, żebyś nie tworzył pustych modułów? Stworzyłeś chyba z 7 takich. Przy okazji, najlepiej utwórz stronę typu Wikipedysta:Nixon/brudnopis1 i tam zacznij podręcznik, potem przenieś do odpowiedniej strony, będziesz wiedział jak podzielić na tytuły itd. --Lethern 20:58, 24 lut 2009 (CET)

W edycjach, zanim zapiszesz swój wkład, używaj proszę przycisku podgląd, pozwoli to na niezaśmiecanie historii edycji niepotrzebnymi danymi. -MonteChristof DMC 22:15, 6 mar 2009 (CET)

Encyklopedia II wojny światowej[edytuj]

Mam prośbę!Jeśli macie jakieś pliki graficzne,które mogłyby znaleźć się w tymże podręczniku to załączcie je w nim lub dajcie mi znać,jak macie!!!Poza tym dział MILITARIA nie dam rady sam zrobić,więc jak ktoś chce to może mi pomóc bądź się skonsultować! --Nixon 21:06, 21 kwi 2009 (CEST)

Encyklopedia II wojny światowej: faszyzm[edytuj]

Zapytałeś mnie, czy dział "Hitler u władzy" nie mógłby zostać przeniesiony do tematu "Faszyzm i jego początki"

Proponowałbym utworzyć w temacie "Faszyzm i jego początki" następujące działy

  • Źródło faszyzmu (zamiast "Faszyzm i jego źródło)
  • Początki Mussoliniego (dział opisywał by karierę Mussoliniego aż do objęcia przez niego stanowiska wodza)
  • Ku nowemu Imperium Romanum
  • Nazizm - inny rodzaj faszyzmu
  • Hitler u władzy

Ewentualnie można by było dodać inne, ale lepiej rozważyć taką możliwość po uzupełnieniu wszystkich działów, tematów, podtematów itp. w dziale "Marsz ku wojnie".

Pozdrawiam --Tomekg.966 21:02, 23 sierpnia 2009 (CET)

Encyklopedia II wojny światowej: styl[edytuj]

Bardzo bym prosił o zmienienie nieco stylu. Chodzi mi, abyś po znakach interpunkcyjnych (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, dwukropek, wielokropek, średnik), robił przerwy. Proszę cię też o robienie przerw zarówno przed jak i po myślnikach.

Pozdrawiam --Tomekg.966 17:44, 28 sierpnia 2009 (CET)

Encyklopedia II wojny światowej: styl[edytuj]

Dzięki

II wojna światowa[edytuj]

Chciałem opróżnić Specjalna:Porzucone strony. Ale bałagan jest taki, że wepchnięcie tego jednego hasła wiele nie pomogło, zwłaszcza jak Tobie się nie podoba. BartekChom 14:08, 5 wrz 2009 (CEST)

Encyklopedia II wojny światowej[edytuj]

Podoba mi się pomysł wstawienia działu o Gdańsku i zamachach. Spróbuję trochę go uzupełnić; zwłaszcza zamachy.

Historia[edytuj]

Rozpoczynając tworzenie "Historii Litwy" nie twierdzę, że zabiorę się do pisania historii pozostałych państw. Każdy może zrobić coś takiego.

Pozdrawiam. Tomekg.966 21:18 04 lis 2009 (CET)

Historia dla liceum[edytuj]

Witam, może i mnie pamięć myli, ale wydaje mi się że pierwszy raz w podręczniku jest podział na "klasy". Sądzisz, że jest to potrzebne? --Lethern (dyskusja) 21:32, 12 mar 2010 (CET)

Witaj! Twój podręcznik Historia Powszechna został zgłoszony do usunięcia, możesz wypowiedzieć się, w jego sprawie w dyskusji na stronie WB:SdU. Pozdrawiam -MonteChristof DMC 21:36, 28 wrz 2010 (CEST)

Historia dla liceum/Niemcy po I wojnie światowej. Narodziny i rozwój narodowego socjalizmu. III Rzesza[edytuj]

zgłosiłem w/w moduł do usunięcia i proszę o zabranie głosu w dyskusji. Karol Karolus Dąbrowski (zaprasza do dyskusji) 00:02, 23 mar 2011 (CET)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:11, 19 kwi 2015 (CEST)