Dyskusja wikipedysty:Sybilenplatz

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne informacje:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! --Derbeth talk 10:26, 21 lis 2010 (CET)

Nazewnictwo stron[edytuj]

Witaj! Cieszymy się że do nas dołączyłeś, jednak w celu ułatwienia Tobie dalszego działania na Wikibooks zachęcam do zapoznania się z linkami zawartymi w powitaniu Derbetha (wyżej na tej stronie) - w tym zwrócenia uwagi na Wikibooks:Nazewnictwo_artykułów - albowiem Wikibooks w pewien znaczący sposób różni się od Wikipedii - jeśli chodzi o podejście do niektórych spraw - w szczególności treści jak i formatowania "Artykułów" - których nie posiadamy - na Wikibooks mamy "Moduły" - czyli bardziej rozbudowane treści będące częściami podręczników, takie jak spisy treści, całe rozdziały i podrozdziały czy aneksy. Utworzoną przez Ciebie stronę Podział administracyjny przeniosłem do podręcznika Geografia Polski jako podrozdział Geografia_Polski/Administracja/Podział_administracyjny. -MonteChristof DMC 14:54, 21 lis 2010 (CET)

Podział administracyjny[edytuj]

cześć! zauważyłem, że stworzyłeś moduł o podziale terytorialnym. No i mamy wspólne wykształcenie. Jeśli więc chciałbyś (do czego zachęcam) udzielać się na naszym projekcie, to zerknij proszę na Nauka administracji oraz Historia administracji, może wpadniesz na pomysł, co można w nich zmienić. Jeśli będziesz potrzebował jakichś porad, to służę pomocą. Zapraszam też do wikiprojektu Prawo. Karol Karolus Dąbrowski (zaprasza do dyskusji) 19:27, 22 lis 2010 (CET)