Dyskusja wikipedysty:Security5

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskich Wikibooks![edytuj]

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dołączyć! Na początek polecamy przydatne strony pomocy:

Poniżej znajdują się dalsze, użyteczne dla użytkownika strony

Śmiało edytuj strony i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Zapraszamy również na IRC-a: #wikibooks-pl. Aktywnych edytujących zobaczysz na ostatnich zmianach. W sprawach projektu dyskutuj w Barze.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Warszk  16:15, 30 gru 2005 (UTC)

Ubuntu[edytuj]

Poprawiłem linki na stronie Ubuntu zgodnie z tutejszymi konwencjami nadawania nazw odnośnikom. Warszk  16:20, 30 gru 2005 (UTC)

Screeny[edytuj]

Napisałem komentarz w Dyskusja:Ubuntu, ale widocznie nie zauważyłeś. Wszystkie screeny z ubuntu powinny być na {{GPL}} a nie {{GFDL}} a już na pewno nie na {{GFDL-self}} (nie jesteś autorem programu). Jeśli będziesz miał czas, popraw stare screeny a na razie postaraj się przesyłać nowe pod starą licencją. Tak poza tym, dobra robota. --Derbeth talk 19:54, 19 lut 2006 (UTC)

Ubuntu, Xfce[edytuj]

Witam, świetna robota z tym podręcznikiem Ubuntu :) Tak się składa, że od pewnego czasu (jakieś 0,5 roku, a samego linuksa tak z 2,5) korzystam z tej dystrybucji i może mogę w czymś pomóc? Właściwie to zarejestrowałem się na wikibooks bo chciałem stworzyć kurs języka czeskiego, ale tak w ramach wprawki spróbuję rozbudować trochę o tym tuningu Xfce, ale właściwie co przez to rozumieć? Napisałeś tam, że xfce instaluje się w ramach jakiegoś pakietu, ale szczerze mówiąc ja instalowałem to z graficznego samokompilującego się instalatora, mimo że może to dodać bardzo niewielkie optymalizacje to IMO też można to uznać za swego rodzaju tuning, nie? Pozdrawiam, D T G 22:44, 20 mar 2006 (UTC)

Jak dla mnie nazwy typu "Cyfrowy magnetowid/Spis treści/Zastosowanie cyfrowego magnetowidu" są zbyt długie; nie lepiej byłoby nazwać rozdział "Cyfrowy magnetowid/Zastosowanie cyfrowego magnetowidu", na stronie "Cyfrowy magnetowid" zrobić spis treści a w księgozbiorze linkować do "Cyfrowy magnetowid/Okładka"? --Derbeth talk 19:33, 23 mar 2006 (UTC)

Grafika:Aurox.jpg[edytuj]

Najlepiej byłoby usunąć tę grafikę. Przedstawia logo systemu a nic mi o tym nie wiadomo, by Aurox wypuszczał logo na GFDL (jak już to byłoby na GPL). W ogóle żadnych screenshotów nie powinno nigdzie być na GFDL. Topory, który robił tego screenshota, to znany na Wikipedii krętacz w sprawie grafik i kilka dziesiątek jego grafik zostało skasowanych. --Derbeth talk 16:54, 9 cze 2006 (UTC)

W/w podręcznik został zgłoszony do SdU. Proszę wziąć udział w dyskusji. Karol Karolus Dąbrowski (zaprasza do dyskusji) 12:48, 22 kwi 2011 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

nieużywane pliki[edytuj]

Witaj, na Wikibooks pozostało sporo nieużywanych plików Twojego autorstwa dotyczących Ubuntu, w razie nieprzeniesienia ich na Commons mogą zostać skasowane. Uprzejmie więc proszę o odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Karol Karolus (dyskusja) 11:52, 8 sty 2012 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]